160

Argentina

1. Povinné očkování:
Nepožaduje se žádné, pouze doporučené očkování proti žluté zimnici, bude-li cestovatel pobývat ve volné přírodě v provinciích Corrientes a Misiones včetně Iguaçu
2. Doporučená očkování:
Pro všechny cestovatele se doporučuje očkování proti virové hepatitidě A a proti břišnímu tyfu. V případě dlouhodobého pobytu je doporučeno očkování proti virové hepatitidě B. Jestliže se budete pohybovat ve volné přírodě, je možné se nechat naočkovat proti vzteklině. Cestovatelům starších 30 let se doporučuje očkování proti záškrtu. Zkontrolujte si své očkování proti tetanu.
3. Malárie:
Riziko malárie se na většině území nevyskytuje, riziko existuje pouze v uvedených oblastech: jen na venkově v okrajových severozápadních oblastech venkova, na hranici s Bolívií: provincie Salta (severozápadní kout provincie), region Santa Victoria, Iruya, Orán. Provincie Jujuy (jihovýchodní část provincie): region San Martin, Ledesma, Santa Claus Barbora a San Pedro a podél hranice s Paraguay v nížinách provincií Misiones a Corrietes.Výskyt malárie v nižších nadmořských výškách než je 1200 m.
4. Další rizika infekčních onemocnění:
Průjmová onemocnění, Brucelóza (zejména oblast Pampas)Echinokokkóza (E.granulosus), zejména v provincii Cordoba, Neuquen a Rio Negro , Horečka dengue - sporadicky na severovýchodě (Misiones), převážně v letním období, Horečka Západního Nilu, St.Louis ? Encefalitida, Horečka Rocky mountain - sporadicky v provincii Jujuy, Onemocnění Chagas - západní oblasti od Rio Negro, Leishmanióza (kožní) - sporadicky na severovýchodě území, Leishmanióza (viscerální) - sporadicky na severu území, Argentická hemoragická horečka - oblast Pampas, Venerické infekce, Antrax (sněť slezinná)

Aktuality v Mojí lékárně

14. 9. 2020

Měření stáří cév

2. 2. 2020

TV reklama

Doporučujeme

Moje lékárna -...

Lactobacilky pro děti s příchutí...

Moje Lékárna Varilex...

  cévní systém  Diosmin 450mg +...

Moje lékárna - Cerutin,...

Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro...

Moje lékárna Silymarin...

Doplněk stravy s náhradním sladidlem – rostlinný...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu