Úvod
Magazín
Proč si koupit čočku právě v lékárně?

Proč si koupit čočku právě v lékárně?

Léto se každoročně nese v duchu starostlivosti o štíhlou figuru, cvičení nebo hubnutí. Pojďte se s námi však podívat na tipy, jak se kvalitním stravováním od specializovaných výrobců zaměřit spíše na zdravý životní styl, dobrou fyzickou kondici a hlavně na vaši spokojenost a pohodu.

DOPŘEJTE SI SUPERPOTRAVINY

Superpotraviny hýbou světem. To proto, že mají na základě svého přírodního složení ve srovnání s jinými potravinami příznivější účinky na zdraví. Přispívají k prevenci nemocí a zpomalují proces stárnutí. Patří mezi ně třeba cizrna, chia semínka, papája, čočka, goji, fazole Mungo, přírodní oleje, brusinky, quinoa a mnoho jiných. Všechny je od Green Apotheke najdete s minimálním obsahem cukrů a solí v našich lékárnách.

ZDRAVÁ A HODNOTNÁ SNÍDANĚ JE ZÁKLAD

Na začátku dne tělo potřebuje správně nastartovat, aby zvládalo stres, dlouhé sezení či stání a neustále jste v něm byli v pohodě. K tomu skvěle poslouží chutné Nutrikaše probiotic od firmy Mogador. Obsahují 10 vitaminů a přispívají tak k normální funkci nervové soustavy a imunitního systému. Vyzkoušet můžete také Probio kaše od Topnatur. Krásně doplní energii, vlákninu i probiotické kultury. Všechny produkty jsou navíc vhodné i při bezlepkové dietě či intoleranci na laktózu.

MLSEJTE ZDRAVĚ

Nikdo neříká, že si i v rámci zdravé stravy nemůžete jednou za čas dopřát chutné pamlsky. Proteinové tyčinky Guareta od Dr. Staňka zajistí tělu dostatek výživných látek a slouží tak jako náhrada vaší běžné svačiny. Navíc mají přiměřené množství energie, a tak se nepodepíšou ani na vaší figuře. A pokud máte chuť spíše na slané chroupání, ideální pro vás budou třeba DietLine PROTEIN CHIPS – Lahodné čipsy s vysokým obsahem bílkovin 13,5 g a vlákniny.

PŘIZPŮSOBTE SVŮJ JÍDELNÍČEK

Součástí života stále více z nás se stávají potravinové alergie či intolerance na základní složky potravin, kterým je potřeba přizpůsobit i svůj jídelníček. Firmy Topnatur a Mogador vám proto přináší nápoje bez lepku a laktózy vhodné jako náhradu za kravské mléko. Jsou také skvělé pro přípravu snídaní a koktejlů. Vyzkoušejte v lékárnách jejich rýžové, sójové, pohankové, kokosové či ovesné varianty. Kromě toho že chutnají báječně, jsou také obohaceny o vitaminy a minerály důležité pro zdravé fungování našeho organismu.

NA HUBNUTÍ OPATRNĚ

Nárazové diety nemá nikdo rád, protože mohou organismus vyčerpávat po psychické i fyzické stránce. Zkuste místo nich zvolit variantu zdravého životního stylu s náhradou jednoho jídla za polévky v prášku. Guareta a DietLine od Dr. Staňka zajistí tělu dostatek všech výživných látek bez nadbytečného příjmu energie. Navíc chutnají báječně.

584