Úvod
Magazín
Maminky, pečujte o sebe s láskou

Maminky, pečujte o sebe s láskou

Budoucí maminky toho nosí na svých bedrech (a nejenom tam) opravdu mnoho. Malinký človíček uvnitř je dennodenně nutí přehodnocovat jejich stravování a životní styl, nosit jiné oblečení, používat jinou kosmetiku a mnoho dalšího. Jak se však v záplavě produktů rozhodnout, co je pro maminku i děťátko tím nejlepším? Sepsali jsme pro vás přehledný seznam vychytávek, které těhotenství zpříjemní a vykouzlí z něj sladký zážitek.

Jak vyzrát na zákeřnou „paní Mlsnou“? Dopřejte jí, co si žádá!
Jděte však na to chytře a vynalézavě – vybírejte si pamlsky, které potěší chuťové pohárky, ale zároveň se nepodepíší na vašem zdravotním stavu.

Které jsme pro vás vybrali? 

Další kompletní svačinkou s přiměřeným množstvím energie je jogurtová GUARETA VÝŽIVNÁ TYČINKA. Obsahuje směs přírodních vláknin včetně vysoce viskózního glukomannanu. Kromě jiného také pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost.

Máte naopak chuť na něco slaného? Vyzkoušejte BIO ŠPALDOVÉ KREKRY S CHIA. Jsou vyrobeny ze špaldové mouky a panenského olivového oleje. Jelikož neobsahují cukr, mléko, vejce ani palmový olej, jsou vhodné i pro vegany.

POHANKOVÝ NÁPOJ ZAJÍC, který je alternativou ke kravskému mléku, zase zajistí, aby si i maminky nesnášející laktózu či lepek mohly pochutnat na skvělém pudinku či polévkách. Kromě laktózy a lepku neobsahuje také žádné modifikované organismy a je vyroben čistě na bázi tepelně upravené pohanky.

Nejen maminky bojující s intolerancí na lepek by rozhodně neměly podceňovat ani doplňky stravy. Například LEPEKFIT pomáhá při nadýmaní, plynatosti či trávicích potížích, migrénách, závratích a při dalších nepříjemnostech, které intolerance na lepek vyvolává.

551