Úvod
Magazín
Syncare specialista na dermokosmetiku

Syncare specialista na dermokosmetiku

SynCare je česká značka dermo a bio kosmetiky orientovaná na správné ošetření pokožky obličeje i těla. Název vznikl spojením řecké předpony Syn, což znamená k nebo pro, a Care, tedy péče. Pro péči vyjadřuje poselství SynCare celoživotní péči o pokožku.

SYNCARE – SPECIALISTA NA DERMOKOSMETIKU

Za dermokosmetické pokládáme takové kosmetické přípravky, jejichž účel použití je v souladu s dermatologickými a farmaceutickými aspekty kosmetického přípravku. SynCare je jediná česká výrobní kosmetická firma s vlastním dermatologickým centrem. Kosmetické záležitosti tady řeší lékaři, kteří se věnují hraničním problémům pokožky, jako jsou například zvýšená citlivost, akné, kuperóza nebo rosacea a další. Centrum tak poskytuje nejen profesionální péči, ale současně plní svoji edukační a konzultační funkci. Centrum má rovněž poradnu pro výživu s možností metabolické analýzy výživového stavu a je poradenským střediskem pro spolupracující odborníky SynCare.

DIAGNOSTIKU POKOŽKY VNÍMÁME JAKO ZÁKLAD PRO VOLBU SPRÁVNÉ PÉČE

„Pečlivá diagnostika má vždy předcházet konkrétnímu ošetření, to platí v medicíně i v kosmetice,“ říká MUDr. Petr Svoboda, spolumajitel firmy. „Používáme moderní diagnostické přístroje, které nám pomáhají řešit nejen hraniční problémy pleti, ale i nastavit správnou péči pro zdravou pokožku. Běžně provádíme např. diagnostiku mazu, hydratace, elasticity, SPF kůže nebo analýzu vrásek či pigmentu. Správná diagnostika je dnes v dermokosmetice celosvětovým trendem. Umožňuje přesné zacílení na daný problém nebo disbalanci, což vede k dosažení výborných výsledků v poměrně krátké době,“ specifikuje MUDr. Svoboda. SynCare nabídl první přístrojovou diagnostiku pleti v ČR už v roce 1997 v trojkombinaci měření mazu, hydratace a pH pokožky.

ODBORNOST PŘI PRODEJI A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP JE NEZBYTNÝ

Dermokosmetika SynCare je dostupná v lékárnách, kosmetických studiích a dermatologickém centru SynCare v Brně. Prodej v lékárnách je pro značku klíčový především z důvodu vysoké odbornosti prodeje.

„Odborný pohled je nezbytný zejména při prodeji dermokosmetiky, která řeší hraniční problémy pleti. V podstatě jde o poradenství, které klient očekává. Oceňují ho ale i běžní zákazníci, kteří potřebují poradit s výběrem správné péče. Většina z nich vyžaduje individuál-
ní sofistikovaný přístup a doporučení zkušeného lékárníka dokážou ocenit,“ vyjadřuje MUDr. Petr Svoboda.

ZNAČKA SYNCARE ZAHRNUJE DVĚ ZÁKLADNÍ KOSMETICKÉ ŘADY

DermaCare je řada dermo a bio kosmetiky určené pro každodenní péči o pokožku žen i mužů. MediCare představuje péči o hraniční stavy pokožky a vlasů.

637