Úvod
Magazín
8 tipů z lékárny pro ochranu pokožky

8 tipů z lékárny pro ochranu pokožky

Letní radovánky se bez správné kosmetiky mohou na pokožce nepříjemně podepsat. Není však jednoduché zorientovat se v záplavě kosmetiky a vybrat tu správnou pro konkrétní situaci a typ pokožky. Moje lékárna vám proto přináší tipy, které vaše pleť určitě během letních měsíců ocení.

Hledáte spolehlivou ochranu pro pokožku vašich dětí, která předchází spálení a následnému poškození citlivé dětské pokožky? Vyzkoušejte Ladival OF50 ochrana proti slunci sprej pro děti. Neobsahuje navíc ani parfémy či barviva, je voděodolný a působí okamžitě po nanesení.

Pro zdravá chodidla a příjemnou vůni vyzkoušejte Dezinox sprej 20 ml. Díky antibakteriálním účinkům ochrání vaše chodidla před mykózou a je vhodný i pro prevenci nepříjemného zápachu nohou nebo obuvi.

Navrácení zdravého vzhledu, urychlení revitalizace a regenerace buněk pokožky. To vše zajistí RevitGal mast s vitaminem E. Působí skvěle i na kůži poškozenou mrazem, větrem nebo vodou.

Po nadměrném slunění je vhodné používat mast Calcium pantothenicum Galmed.
Uvolní od svědění a podráždění, prospívá také suché a drsné pokožce. Používat ji však lze i na pokožku prsou při kojení nebo na ochranu dětské pokožky při přebalování.

Měsíčkovou mast Galmed použijte vždy, když cítíte, že vaše pokožka je suchá a rozpraskaná nebo podrážděná chladem, teplem nebo třením. Mast krásně regeneruje a vyživuje pokožku a je vhodná i pro všechny, kteří mají sklony ke křečovým žilám.

Moje lékárna Panthenol sprej by neměl chybět v žádné cestovní lékárničce. Použít je ho vhodné hlavně po slunění na zklidnění sluncem podrážděné kůže. Přinese vám úlevu, zklidní a zmírní svědění a pálení. Také efektivně podporuje regeneraci podrážděné pokožky.

Dokonalého vyčištění a regeneraci pleti dosáhnete s přírodním tonikem
Koloidní stříbro Ag100 40ppm. Příznivě totiž působí na akné, rozšířené póry, zápaly i kožní plísně.
Uklidní podrážděnou a začervenalou pokožku a dodá vám komfort čisté
a klidné pleti.

SynCare Biomineral hydratační krém vyniká díky iontům solí z Mrtvého moře zejména schopností dlouhodobě udržovat v pleti vlhkost. Proto je vhodný pro mastnou a smíšenou pokožku, která trpí současně i nedostatkem hydratace. Krém navrátí jemnost, zbaví pleť nadměrného mazu a navíc obsahuje i UV filtr 8.

495