Úvod
Magazín
Kam pro léky?

Kam pro léky?

Značka Moje lékárna sdružuje tradiční české lékárníky z celé České republiky. V současné době najdete naše značkové lékárny na více než 370 místech. Tentokrát vám přestavujeme naše lékárny v Praze-Dejvicích, Žirovnici a Řevnicích.

 

Lékárna Bruska v Praze­‑Dejvicích

Lékárna Bruska se nachází v Praze 6 na adrese Mařákova 252/2 v bezprostřední blízkosti stanice metra Hradčanská – východ směr ulice Dejvická. Dva vchody do lékárny jsou z ulice Dejvická. Oba jsou bezbariérové. Lékárna nabízí široký výběr léků na předpis i léků volně prodejných a ve vlastní laboratoři připravuje individuální léčivé přípravky (IPLP). V nabídce najdete i veterinární přípravky pro vaše domácí mazlíčky. Veterinární léčiva vázaná na recept jsou na objednávku do druhého dne. Lékárna poskytuje klientské karty a nabízí také dermokosmetiku známých značek, jako jsou La Roche, Avene, Bioderma, A­‑Derma, Vichy. V lékárně je možné si vyzvednout objednávky z e-shopu Moje lékárna. Služby zde nabízí milý a ochotný personál, který se snaží pacientům vždy vyjít vstříc.

 Otevírací doba: pondělí–pátek 07:30 – 18:00.

 

Lékárna U stříbrné Hvězdy v Řevnicích

 Lékárna se nachází v blízkosti náměstí na ulici Komenského 535. Nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, veterinárních přípravků a zdravotnických prostředků a kompenzačních pomůcek. Některé léky připravuje ve vlastní laboratoři. Je výdejním místem e­‑shopu Moje lékárna. Klienti mají možnost platit všemi benefitovými poukázkami a kartami.

 Otevírací doba: pondělí­–pátek 8:00 – 17:30 hodin, 
v sobotu 08:00 – 11:30

 

Lékárna U Jednorožce v Žirovnici

Lékárna je umístěna výhodně pro pacienty v přízemí zdravotního střediska na Havlíčkově náměstí 51. Je lékárnou základního typu, takže zajišťuje výdej léků 
a prostředků zdravotnické techniky na recepty a poukazy. Připravuje také léčiva na žádanky lékařů. Samozřejmostí je volný prodej léčiv, zdravotnického materiálu, vitamínů, doplňků stravy, dětské výživy.

Otevírací doba: pondělí­–neděle 9:00 – 18:00

Lekarna U stribrne Hvezdy