Úvod
Magazín
Kam pro léky?

Kam pro léky?

Značka Moje lékárna sdružuje tradiční české 
lékárníky z celé České republiky. V současné době najdete naše značkové lékárny na více než 380 místech. Dnes vám přestavujeme tři naše lékárnyv Brušperku, Praze a v Benešově.

LÉKÁRNA U MATKY BOŽÍ NA NÁMĚSTÍ V BRUŠPERKU

JEDNA Z NEJSTARŠÍCH LÉKÁREN U NÁS

V naší značkové síti Moje lékárna je spousta zajíma­vých lékáren 
s opravdu dlouhou tradicí. K těm úplně nejstarším patří lékárna U Matky Boží na náměstí v Brušperku na Frýdecko­‑Místecku, která byla založena již za císaře pána v roce 1910.

Představte si lékárnu s nádhernými krbovými kachlovými kamny, ve kterých od podzimu do jara praskalo dříví a kam si lidé chodili k panu lékárníkovi pro radu a léky. Tento dobový genius loci si lékárna U Matky Boží v Brušperku zachovává dodnes, i když už je vybavena moderními počítači přímo napojenými na Státní ústav léčiv v Praze. V lékárně mají i unikátní dobový nábytek, který se tady zachoval a o který manželé Šilákovi, kteří lékárnu posledních 20 let vedou, pečují s láskou. Není divu, že na lékárnu nedají místní dopustit a že je nejnavštěvovanější v celém okolí.

Otevírací doba:
každý všední den od 7:30 do17:00 hodin a v sobotu od 7:30 do 11:00 hodin.

LÉKÁRNA CHODOVICKÁ V PRAZE

Lékárna Chodovická se nachází v části Prahy Ve žlíbku. Vchod je umístěn přímo u vchodu do supermarketu Albert. Dá se tady pohodlně zaparkovat. Lékárna kromě běžného sortimentu nabízí homeopatické přípravky, rozsáhlou přípravnu léčivých přípravků a proškolený personál s individuálním přístupem k pacientovi.

Otevírací doba:
každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

LÉKÁRNA CENTRUM V BENEŠOVĚ

Lékárna Centrum se nachází v centru Benešova, na náměstí přímo proti poliklinice. Má čtyři výdejní místa a nabízí široký sortiment léčivých přípravků, doplňků stravy, čajů a čajových směsí. Disponuje velkou přípravnou léčivých přípravků. Individuální přístup proškoleného perzonálu k zákazníkovi je v této lékárně samozřejmostí. Nabízí také široký sortiment homeopatických přípravků a přírodní produkty ENERGY, obojí i s individuálním poradenstvím.

Otevírací doba:
každý všední den od 7:00 do 17:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:00 hodin.

8295