Úvod
Magazín
Jste ve stresu? Vyzkoušejte Persen

Jste ve stresu? Vyzkoušejte Persen

Pokud máte v aktuální náročné době pocit, že na vás všechno doléhá a vaše duševní rovnováha není v dobré kondici, můžete vyzkoušet volně prodejný lék Persen. Jedná se o lék rostlinného původu, který pomáhá navodit vnitřní klid, zbaví vás pocitu strachu a obnoví psychickou rovnováhu. Jelikož nevyvolává závislost, může se užívat delší dobu.

Pocit psychické nepohody, stresu a vyčerpání se často odráží i na poruchách spánku. Nalézt zpět duševní rovnováhu vám může pomoci rostlinný lék Persen. Persen patří mezi léky zvané fytofarmaka a vykazuje se sedativním, anxiolytickým a hypnotickým účinkem. Řadíme ho mezi trankvilizéry rostlinného původu, jejichž aplikace je vhodná k terapii mírných psychických poruch v těch případech, kde by aplikace silně účinných trankvilizérů byla spojena s určitým rizikem.

Kdy Persen užívat?

Pokud na sobě pozorujete psychovegetativní poruchy nejrozmanitější povahy projevující se zvýšeným napětím, podrážděností, motorickým neklidem, rozladěním, strachem, úzkostí, poruchami koncentrace, poruchami usínání a spánku, pocitem únavy po probuzení nebo i minimální námaze, pocením dlaní a třesem rukou.

Dvě varianty

Persen obsahuje tři složky. Extrakt kořene kozlíku lékařského, který má sedativní a relaxační účinky, extrakt listu meduňky lékařské, jenž působí mírně spasmolyticky a tlumivě na centrální nervový systém, a extrakt listů máty peprné, který působí proti křečím – spasmolyticky, podporuje tvorbu žluči a tlumí růst bakterií. Persen je k dostání ve dvou variantách. Ve variantě Persen a Persen Forte. Varianta Forte obsahuje více než dvakrát více extraktu kozlíku lékařského.

Persen® i Persen® Forte jsou léky k vnitřnímu užití. Přípravek Persen mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let. Přípravek Persen Forte je určen pro dospělé od 18 let. Před použitím se vždy poraďte se svým lékařem či lékárníkem. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

 

(mp, ru)

8304