Úvod
Magazín
Chcete otěhotnět? Připravte se na to kvalitní očistou těla

Chcete otěhotnět? Připravte se na to kvalitní očistou těla

Když chce zahradník vypěstovat zdravou květinu, postará se nejdříve o to, aby byla zemina pro semínka co nejzdravější a také dostatečně vyživená. To samé platí i pro ženské tělo, které se chystá na svůj nejdůležitější úkol – nosit v sobě nový život. Pokud jste na tuto cestu připraveni anebo se o to pokoušíte již nějakou dobu, vezměte si k srdci naše tipy a připravte své tělo na těhotenství přírodní očistou.

Upravte jídelníček

První krok k pročištění organismu představuje odstavení alkoholu, kávy, přidaného cukru a také chemicky zpracovaných potravin. Může se to zdát jako nadlidský výkon, ale opak je pravdou. Ranní kávu pouze nahraďte zeleným čajem z lékárny, místo sladké tyčinky si dopřejte smoothie nabité energií a snažte se do svého jídelníčku dostat co nejvíce ovoce a zeleniny. Se smaženým řízkem a tatarkou si také dejte chvilku pauzu, budete se pak cítit jako znovuzrozená. A také připravená na nové zrození…

Detoxikační kůra pomůže k pročištění

Začali jsme zlehka, teď můžeme trochu „přitlačit“. Správná detoxikační kůra nepotrvá dlouho, ale její účinky pocítíte velmi rychle. Po pár dnech pití vody a konzumace velkého množství ovoce a zeleniny se vám vyčistí střeva a s nimi také játra, pokožka a další životně důležité orgány. Po očistě se vraťte ke zdravému způsobu života a zpátky se už neohlížejte. Udržujte si své návyky, protože víte, jak se to říká: Štěstí přeje připraveným…

Naservírujte si „plodné jídlo“

Čím lépe je tělo maminky vyživeno, tím plodnější a zdravější prostředí si vytváří pro budoucí plod. Ke své denní spotřebě byste proto v rámci přípravy měly rozhodně zařadit vejce, chřest, mandle, lososa, listovou zeleninu, sladké brambory a bobulovité ovoce jako borůvky, ostružiny nebo brusinky.

Zbavte se stresu a naberte novou energii

Pravidelně běhejte, plavte nebo cvičte jógu. Při ní se zaměřte zejména na pózy, které otevírají, uvolňují a vyživují reproduktivní orgány. Posaďte se do pozice motýla, procvičujte se ve svíčce či v pozici holubího krále nebo pomalu kružte boky. Pokud nemáte jógu v oblibě, dělejte cokoliv jiného, co vás baví. Pohyb vám nejlépe dobije baterky, a tak se vyplatí zařadit ho ke svým pravidelným aktivitám. Navíc potem se z těla vyplaví i množství toxinů a nepotřebných látek. Jako bonus získáte skvělou formu a před těhotenstvím také sexy figuru.

397