Úvod
Péče o matku a dítě
Vitamíny a minerály
Pro těhotné
Femibion 2 Těhotenství 28 tablet + 28 tobolek

Femibion 2 Těhotenství 28 tablet + 28 tobolek

Sleva
Sleva

Femibion 2 Těhotenství 28 tablet + 28 tobolek

Pro těhotné

Femibion 2 Těhotenství, doplněk stravy pro těhotné ženy během 13.-40. týdne těhotenství, s DHA, kyselinou listovou, Metafolin®, 4-týdenní balení, 28 tablet a 28 tobolek

Celý popis

Dostupný
Lékarny
562 Kč

515 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Femibion - Vitamin číslo 1 pro těhotné od plánování těhotenství až po kojení v České republice⁴. 

Během těhotenství si zdravý vývoj vašeho dítěte² vyžaduje celou řadu živin. Jednotlivé přípravky Femibion mají speciálně přizpůsobený obsah živin pro období plánování těhotenství až po kojení. 

Femibion 2 je speciálně vyvinut pro podporu vás¹ a vašeho dítěte² ve 2. a 3. trimestru těhotenství. Ve 13. týdnu začíná pozoruhodná fáze růstu vašeho dítěte. Kromě Kyseliny listové Plus³ (kyselina listová a Metafolin®) obsahuje Femibion 2 omega-3 mastnou kyselinu DHA, která podporuje normální vývoj mozku a očí².

FEMIBION 2 banner

Jedna tableta přípravku Femibion 2 obsahuje vitaminy B1, B2, B6, B12, C, D3, E, biotin, niacin, kyselinu pantotenovou, jód, železo, hořčík, zinek a selen. Tobolka obsahuje DHA, vitamin E a lutein. Vitaminy pro těhotné, rozdělené do 1 tobolky a 1 tablety, vám poskytnou další živiny pro podporu vás¹ a vašeho dítěte². Praktické označení dnů v týdnu na blistru vám pomůže sledovat denní dávku.

FEMIBION_2_Secondary_Image_04

Vitaminy pro těhotné ženy během 2. a 3. trimestru; s DHA, Kyselinou listovou Plus³ (kyselina listová a Metafolin®); DHA pro podporu vývoje mozku dítěte²

Složení 

TABLETA: Metafolin®, kyselina listová, jód, vitaminy skupiny B, vitamin D, vitamin E, zinek, biotin, niacin, kyselina pantotenová a selen

FEMIBION_2_Secondary_Image_06
FEMIBION_2_Secondary_Image_02

Složení 

TOBOLKA: omega-3 DHA, vitamin E a lutein; obsahuje rybí olej; tobolky a tablety neobsahují lepek ani laktózu

Užívejte 1 tabletu a 1 tobolku denně a zapijte dostatečným množstvím vody, nejlépe během hlavního jídla; s praktickým označením dne v týdnu, které vám pomůže sledovat denní dávku; balení obsahuje zásobu na 4 týdny (2x28 ks)

FEMIBION_2_Secondary_Image_03
FEMIBION_2_Secondary_Image_05

Obsahuje 

Femibion 2 Těhotenství, doplněk stravy pro těhotné ženy s DHA, kyselinou listovou a Metafolinem® pro ženy od 13. do 40. týdne těhotenství, 4-týdenní balení obsahuje 28 tablet a 28 tobolek (35,8 g)

Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu a 1 tobolku denně a zapijte dostatečným množstvím vody, nejlépe během hlavního jídla. 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě při teplotě při teplotě do 25 °C. Chraňte před světlem. 

Toto balení obsahuje 28 tablet a 28 tobolek, které pokryjí potřebu na 4 týdny. Vyrobeno v souladu s nejvyššími standardy. Bez lepku, bez laktózy, bez GMO. Vyrobeno v Německu. Pečlivě si přečtěte složení a vyvarujte se užívání, pokud je vám známa přecitlivělost na některou ze složek výrobku. Těhotenský vitamin č. 1 od plánování těhotenství až po kojení v České republice.⁴

 

1. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému. 2. Příjem DHA matkou přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu a kojených dětí. Kromě doporučeného denního příjmu 250 mg omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA) pro dospělé se doporučuje užívat dalších 200 mg DHA. 3. Kyselina listová Plus je kombinací kyseliny listové a Metafolinu®. Metafolin® je forma folátu, která je připravena pro přímé využití v těle. Foláty jsou pro tělo potřebné i po prvním trimestru, např. přispívají k růstu mateřských tkání (např. placenty). Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo, používaná na základě licence. 4. Femibion® je lídr kategorie ,,04A4 M/VIT PERINATAL USE“ v České republice. Zdroj: IQVIA sell-out data kategorie těhotenských vitaminů v počtu prodaných kusů, MAT 04/2023. OTC3: 04A4 M/VIT+MINER PERINATAL USE ® 2023 IQVIA a její obchodní partneři. Všechna práva vyhrazena.

Parametry

SUKL název

Femibion 2 Těhotenství tbl.28 + tob.28

Výrobce

EAN

8001841866093

PDK

3873743

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]