Úvod
Doplňky stravy
Pro ženy
NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4g

NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4g

NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4g

Pro ženy

NosiFol Forte DuoActive je doplněk stravy se sladidlem určený pro podporu plodnosti. Obsahuje myo-inositol, d-chiro-inositol a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic®.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

821 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

NosiFol Forte DuoActive je doplněk stravy určený pro podporu plodnosti. Obsahuje dva inositoly: myo-inositol a d-chiro-inositol a biologicky aktivní folát nejnovější generace, který je na rozdíl od obyčejné kyseliny listové ihned připraven ke svým funkcím v lidském organizmu. Je proto přínosný u všech osob a zejména u těch, které mají z důvodu genetické variace genu pro MTHFR nižší schopnost aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Doplňkový příjem folátu zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu folátu 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.

●  Folát se podílí na dělení buněk a podporuje také růst zárodečných tkání v těhotenství.

●  Zinek u mužů i žen přispívá k normální plodnosti a reprodukci.

●  Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.

●  Folát, kyselina listová a vitamíny B6 a B12 přispívají k normálnímu metabolizmu homocysteinu.

●  Selen a vitamín C přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

●  Vitamín D3 se podílí na procesu dělení buněk.

●  Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.

U mužů podporuje selen normální tvorbu spermií a zinek podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Způsob podání (návod k použití):

Rozpusťte obsah sáčku ve vodě anebo jiné tekutině a vypijte.

Zahájení užívání:

Ženy: kterýkoliv den (bez ohledu na menstruační cyklus)

Muži: kterýkoliv den

 

Dávkování:

1-2 sáčky denně po dobu nejméně 3 měsíců. Po otěhotnění je u žen vhodné v užívání NosiFolu Forte DuoActive pokračovat po celou dobu těhotenství.

 

Složení:

Myo-inositol; maltodextrin; regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný; vitamín C (L-askorbová kyselina); glukonan zinečnatý; d-chiro-inositol; aroma; protispékavá látka: oxid křemičitý; vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid); aktivní folát (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové); vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát); selen (L-seleno-methionin); vitamín D3 (cholekalciferol); vitamín B12 (kyanokobalamin); kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová); sladidlo: sukralóza.

 

Upozornění a varování:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou výrobku. Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Doba použitelnosti se vztahuje na správně skladovaný výrobek v neotevřeném obalu.

 

Výrobek je určen pro dospělé osoby.

 

 

Balení: 30 sáčků

Parametry

SUKL název

NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4g

Výrobce

EAN

8055348700503

PDK

3499242

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]