Úvod
Doplňky stravy
Krk a dutina ústní
Virostop Pastilky lesní ovoce 20ks

Virostop Pastilky lesní ovoce 20ks

Virostop Pastilky lesní ovoce 20ks

Krk a dutina ústní

Fytofontana pastilky pokrývají sliznici ústní dutiny ochranným filmem z koncentrovaného extraktu cistu krétského. Citrusové bioflavonoidy mají uklidňující a příjemné účinky na krk, hltan a hlasivky.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

127 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Virostop_1440x330_CZ_9

DOPLNĚK STRAVY z patentovaného extraktu pěti bylinných složek.

Pokrývají sliznici dutiny ústní ochranným filmem z koncentrovaného extraktu Cistu krétského.

Šalvěj lékařská a třapatka nachová podporují normální funkci dýchacího systému a napomáhají k přirozené obranyschopnosti.

Citrusové bioflavonoidy mají uklidňující a příjemné účinky na krk, hltan a hlasivky

Použití:

-Pastilky mají celkově blahodárné účinky na horní cesty dýchací v oblasti krku.

-Pastilky jsou určeny k cucání.

-K vytvoření ochranného filmu v dutině ústní nechte pastilku pomalu rozpustit v ústech, nekousejte ji ani nepolykejte.

-Vhodné i pro diabetiky, obsahují umělá sladidla.

-Můžete je používat dlouhodobě.

Virostop_360x330_CZ_16

Upozornění:

-Nejsou vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

-Pro starší děti nad 3 roky jsou vhodné v případě, že umí cucat a užívají pastilky pod dozorem dospělého.

-Neužívejte jako náhradu pestré stravy.

-Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Virostop_1440x330_CZ_

Jak VIROSTOP pastilky účinkují?

 

Roztok VIROSTOP je patentovanou kombinací výtažků z pěti rostlin, jejichž obsažené látky si své účinky vzájemně doplňují a podporují. Část z nich patří do skupiny polyfenolů a bioflavonoidů. Tyto látky dokáží mechanicky blokovat vazebná místa virů, čímž jim znemožňují vyvolat infekci horních cest dýchacích.

 

Antioxidačně působící látky lokálně zmírňují probíhající zánětlivou reakci akutní infekce. Díky tomu přispívají ke zmírnění příznaků. Vytvořený ochranný film působí příznivě na obnovu přirozených funkcí sliznic.

 

10-2023_Virostop_680x400_CZ__08

Jak funguje

 

Sliznice dýchacích cest funguje jako přirozená bariéra před vstupem virů a bakterií do buněk našeho těla. Její buňky si na svém povrchu sami vytvářejí tenkou vrstvu z mukopolysacharidů , ve které se nacházejí i mnohé obranné látky a imunitní buňky. Pokud je však útočících virů a bakterií najednou mnoho, své možnosti vyčerpá a patogenům se může podařit způsobit infekci.

 

Roztok produktů VIROSTOP přispívá k naší přirozené obranyschopnosti tak, že na povrch sliznic horních cest dýchacích dodává směs účinných látek z rostlin. Ty napomáhají neutralizovat viry, blokovat jejich vazebná místa a zabránit jim tak proniknout k buňkám, které by mohly jinak infikovat.

 

Při již probíhající infekci dokážou tyto látky znemožnit namnoženým virům napadnout další okolní buňky. Přispívají ke zpomalení šíření infekce a pomáhají tak obnovit funkci sliznice dýchacích cest.

 

Právě z tohoto důvodu začněte s užíváním VIROSTOP jak při prvních příznacích onemocnění, tak preventivně, pokud se pohybujete v prostředí se zvýšeným rizikem nákazy.

Virostop_360x330_CZ_7
Virostop_680x400_CZ_11

Kdy je účinné sáhnout po VIROSTOPU?

 

Viry a bakterie na nás číhají všude. Pokud jsme v prostředí se zvýšeným rizikem nákazy, onemocněl někdo z naší domácnosti, školního nebo pracovního kolektivu, nebo už sami začínáme bojovat s virózou, můžeme pomoci naší slizniční imunitě pomocí roztoku VIROSTOP.

 

Díky jeho ochrannému filmu na sliznicích horních cest dýchacích přispějeme k prevenci, ochraně a zmírnění příznaků chřipky a nachlazení.

 

Virostop_360x330_CZ_9

Jak užívat VIROSTOP během nachlazení?

 

Viry jsou specifické infekční jednotky, které nedokážou existovat a množit se bez napadení buněk hostitele. Když virus vnikne dovnitř naší buňky, přeprogramuje ji a donutí ji vytvářet své kopie. Po krátké době taková buňka zanikne a nově vzniklé viry se opět dostanou ven mezi další, zatím zdravé buňky.

Pokud těmto nově vzniklým virům nezabráníme proniknout do další buňky, koloběh se opakuje, dokud náš imunitní systém nad nimi nevyhraje.

 

S aplikací VIROSTOP proto začněte hned, jakmile máte podezření, že na vás něco leze. Pokračujte s aplikací po celou dobu léčby a ještě jistou dobu po odeznění příznaků. Poskytnete vašim sliznicím čas úplně se zregenerovat a obnovit své obranné funkce.

 

Virostop_1440x330_CZ_6

Parametry

SUKL název

Fytofontana Virostop pastilky lesní ovoce 20ks

Značka

EAN

8588009456247

PDK

5016473

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]