Úvod
Péče o matku a dítě
Kojenecké potřeby
Dudlíky a šidítka
LOVI Dudlík silikon.dynam.6-18m 2ks Stardust Modrá

LOVI Dudlík silikon.dynam.6-18m 2ks Stardust Modrá

LOVI Dudlík silikon.dynam.6-18m 2ks Stardust Modrá

Dudlíky a šidítka

Jedinečná, designově nepřehlédnutelná, prémiová kolekce od LOVI. Unikátní design kolekce Stardust - zdobení v podobě zlatého třpytu, který připomíná hvězdné nebe. Kolekce se pyšní dynamickým dudlíkem LOVI ve velikosti 6-18 m, který byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Gumička dudlíku se dynamicky přizpůsobuje sání dítěte, nenarušuje sací reflex. Neobsahuje BPA. V balení 2 ks. Celý popis

Dostupný
Lékarny

115 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

VŠICHNI JSME STVOŘENI Z HVĚZD

Dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Silikonový symetrický dynamický dudlík LOVI byl klinicky testován. Všechny dudlíky LOVI jsou vyrobeny ze silikonu, který je bez chuti a bez zápachu. Silikonové dudlíky mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě. Unikátní symetrická dynamická gumička se velmi dobře odvzdušňuje a nedeformuje zubní patro dítěte.

• zabraňuje reflexu kousání do dudlíku

• umožňuje přirozené polykání slin

• podporuje zdravý vývoj řeči a formování skusu

• nedeformuje zubní patro dítěte

• velmi dobře se odvzdušňuje

Dynamická gumička je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu, takže se prodlužuje a smršťuje v závislosti na rytmu sání dítěte. Symetrický tvar připomíná matčinu bradavku. Tvar gumičky také umožňuje vložení dudlíku do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenou vrchní a spodní stranu).

Tvarovaný vykrojený tvar štítku umožňuje dítěti volně dýchat nosem. Je vyrobený z bezpečného materiálu, který neobsahuje BPA. Jedinečný okraj štítku je vyroben ze zdravotnického materiálu, je příjemný na dotek a zabraňuje otlačení dudlíku.

Otvory ve štítku umožňují cirkulaci vzduchu, eliminují hromadění slin za štítkem a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky.

Kroužek v dudlíku pevně drží, usnadňuje držení a podávání dudlíku. Můžete na něj připnout řetízek nebo šňůrku. 

Plastová krabička slouží jako pouzdro na hygienické uchovávání dudlíků.

Dudlíky LOVI získaly ocenění konečných spotřebitelů. Dudlíky jsou dodávány v mnoha moderních barevných designech. Sada obsahuje: 2 ks dynamických dudlíků LOVI, 1 ks plastové krabičky.

Parametry

SUKL název

LOVI Dudlík silikon.dynam.6-18m 2ks Stardust Modrá

Značka

EAN

5903407993591

PDK

4609542

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]