Doprava zdarma při nákupu nad 1 200 Kč

Úvod
Léky

Léky

Účinná látka:
PARACETAMOL
0013623
Paramax Rapid 500mg por.tbl.nob.100x500mg
Tableta
PARACETAMOL
0235067
Paracetamol STADA 600mg por.plv.sol.scc.10
Prášek pro perorální roztok v sáčku
PARACETAMOL
0279464
Panadol 500mg tbl.flm.12 III
Potahovaná tableta
PARACETAMOL
0184092
Paramax Rapid 1g por.tbl.nob.5x1000mg
Tableta
PARACETAMOL
0201323
Paramax Rapid 1g por.tbl.nob.15x1000mg
Tableta
PARACETAMOL
0229809
Paralen horký nápoj bez cukru 500mg por.plv.sol.12
Prášek pro perorální roztok v sáčku
PARACETAMOL
0254048
Paralen 500mg tbl.nob.24
Tableta
PARACETAMOL
0208840
Panadol Baby 125mg sup.10
Čípek
PARACETAMOL
0254421
Paralen 100mg sup.5
Čípek
PARACETAMOL
0254435
Paralen Rapid 500mg tbl.eff.16 II
Šumivá tableta
PARACETAMOL