Úvod
Péče o matku a dítě
Kojenecké potřeby
Ostatní
CANPOL BABIES Nosní odsávačka s hadičkou 0m+

CANPOL BABIES Nosní odsávačka s hadičkou 0m+

CANPOL BABIES Nosní odsávačka s hadičkou 0m+

Ostatní

Nosní odsávačka s hadičkou od canpol babies je balena v praktickém pouzdře. Je určena dětem, které neumí samy smrkat. Slouží k odsátí nadměrného množství hlenu z nosních dírek dítěte, který může způsobit kašel nebo záněty ucha. Výhodou odsávačky je nepřetržitá kontrola a regulace síly odsávání. Obsluha odsávačky je jednoduchá, nevyžaduje výměnu filtrů ani použití baterií. Sada obsahuje 2 náhradní koncovky. Celý popis

Dostupný
Lékarny

230 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Návod k obsluze:

1. Položte dítě na záda do postýlky nebo na přebalovací pult. Abyste lépe viděli, můžete mírně zaklonit hlavičku dítěte. Někteří rodiče preferují položení dítěte na klíně.

2. Vsuňte opatrně koncovku odsávačky do nosní dírky dítěte a silikonový náustek do vlastních úst. Nasáváním přes náustek vytvoříte podtlak, který odsává hlen z nosní dírky dítěte. Sílu odsávání regulujte dle potřeby. Doporučujeme postupně zvětšovat sílu odsávání. Často se stává, že hlen je příliš hustý a suchý a není možné ho odsát. V takových případech doporučujeme prokápnutí nosních dírek fyziologickým roztokem.

3. Odsávačka obsahuje dvojitý systém zabezpečení před možným nasátím hlenů do úst. Pro větší psychickou pohodu můžete do plastové trubičky vložit kousek vaty.

4. Po vyčištění nosních dírek dítěte ukončete odsávání. Nosní dírky očistěte hygienickým ubrouskem.

Parametry

SUKL název

CANPOL BABIES Nosní odsávačka s hadičkou 0m+

Značka

Výrobce

EAN

5903407051192

PDK

3692507

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]