Úvod
Zdravotnické potřeby
Náplasti, obvazy a krytí
Cannaderm mentholka CHLADIVÁ NÁPLAST NEW 3 ks

Cannaderm mentholka CHLADIVÁ NÁPLAST NEW 3 ks

Cenový hit
Cannaderm_Mentholka_chladive_naplasti_sacky_RGB

Cannaderm mentholka CHLADIVÁ NÁPLAST NEW 3 ks

Náplasti, obvazy a krytí

Rychlá a dlouhotrvající úleva od bolesti zad, svalů a kloubů. Hydrogelovou náplast s konopím lze snadno aplikovat i sejmout z pokožky bez podráždění Celý popis

Nedostupný
Lékarny

147 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Cannaderm mentholka CHLADIVÁ NÁPLAST NEW přináší rychlou a dlouhotrvající úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Chladivá náplast s obsahem konopného oleje a mentolu snižuje lokální překrvení postižených míst a omezuje pocity bolesti. Nová hydrogelová forma zdravotnického prostředku zajišťuje lepší přilnavost k pokožce, ale zároveň umožňuje pohodlnou aplikaci, rychlý nástup chladivého účinku i snadné sejmutí náplasti z pokožky bez jejího podráždění a trhání chloupků.

• chladivá úleva od bolesti zad, svalů a kloubů
• lepší přilnavost a rychlá aplikace
• snadné odstranění bez podráždění pokožky

Návod k použití: Vyjměte náplast ze sáčku. Odstraňte průhledný film ze zadní strany gelové vrstvy a přiložte náplast přilnavou stranou na čistou pokožku v místě bolesti. Je možné aplikovat postupně 1–3 náplasti denně, každá náplast může být aplikována nepřetržitě po dobu až 8 hodin. Neaplikujte více náplastí současně. Náplast po jejím odstranění znovu neaplikujte.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do tří let a osoby se sníženou kožní snášenlivostí. Děti by měly náplast používat pod dohledem dospělé osoby. U těhotných žen neaplikujte náplast v oblasti břicha. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou z obsažených látek. V případě alergické reakce odstraňte náplast a důkladně pokožku omyjte studenou vodou a mýdlem. Neaplikujte náplast na sliznice, ústa, podrážděnou pokožku ani jiná citlivá místa. Neaplikujte na poraněnou kůži. Vyhněte se kontaktu náplasti či potřísněných rukou s očima. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce. Nebyly zjištěny žádné nežádoucí účinky při používání jiných léčivých přípravků během používání náplastí. Pokud zaznamenáte nežádoucí účinky, informujte svého lékaře. Nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby. Nepoužívat v případě zjevného poškození obalu či náplastí.

Obsah balení: 3 náplasti 10 x 14 cm

Složení: čištěná voda, glycerin, polyvinylpyrolidon, polyakrylát sodný, methakrylová kyselina, barvivo, želatina, kyselina citronová, polyvinylalkohol, menthol, konopný olej.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotě 15–25 °C, v neporušeném obalu. Chránit před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Ukládat mimo dosah dětí!

Vyrobeno pro: Simply You Pharmaceuticals a.s. Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Parametry

SUKL název

Cannaderm mentholka CHLADIVÁ NÁPLAST NEW 3 ks

Značka

EAN

8594059737489

PDK

3659233

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]