Úvod
Volně prodejné léky
Trávení a zažívání
Wobenzym 800 enterosolventních tablet

Wobenzym 800 enterosolventních tablet

Wobenzym 800 enterosolventních tablet

Trávení a zažívání

Wobenzym® je jediný lék pro systémovou enzymoterapii dostupný v České republice. Silou přírodních enzymů urychluje hojení po úrazech a některých operacích, posiluje oslabenou imunitu, zmírňuje otoky, bolesti kloubů a zlepšuje jejich celkovou hybnost. Užívejte si více zdravých dnů díky léčivé síle enzymů.

Celý popis

Nedostupný
Lékarny

3 901 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Léčivá síla enzymů

Wobenzym® je jediný lék pro systémovou enzymoterapii dostupný v České republice. Silou přírodních enzymů urychluje hojení po úrazech a některých operacích, posiluje oslabenou imunitu, zmírňuje otoky, bolesti kloubů a zlepšuje jejich celkovou hybnost. Užívejte si více zdravých dnů díky léčivé síle enzymů.

Wobenzym® je lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Lék Wobenzym® významně zkracuje dobu hojení po úrazech a po některých operacích (artroskopické výkony, ORL a stomatologie).

 

wobenzym.cz

produkt1

Hlavní účinky

Hlavni_ucinky_tabulka

Wobenzym® působí proti zánětu

Léčivý přípravek Wobenzym® obsahuje unikátní kombinaci enzymů, které mají schopnost podpořit imunitu,

příznivě ovlivňují zánětlivou reakci a do jisté míry i rozpouštějí krevní sraženiny. Urychlují průběh zánětu

a zmírňují jeho následky, snižují otok. Wobenzym® snižuje vazkost krve a tím zlepšuje krevní oběh

v nejdrobnějších cévách. Obsažený rutin snižuje propustnost cévní stěny. Záněty, bolesti a otoky rychleji odeznívají a hojení je tak usnadněno.

Kdy použít lék Wobenzym®?

*Nenahrazuje léčbu antibiotiky u bakteriálního zánětu, ale posiluje jejich účinek

Tabulka2

Účinné složky

Lék Wobenzym® obsahuje komplex aktivních enzymů a rutin.

Léčebné účinky Wobenzymu® jsou ověřeny rozsáhlým vědeckým výzkumem a více než 50letou léčebnou praxí.

Ucinne_slozky_1 Ucinne_slozky_2 Ucinne_slozky_3 Ucinne_slozky_4

Jak užívat Wobenzym®?

• Zahájení léčby 3x 53x 10 tablet denně.

• S ústupem nemoci se dávkování snÍží až na 3x 23x 5 tablet denně.

• Pro maximální aktivitu enzymů doporučujeme užívat tablety nejméně 30 minut před jídlem nebo alespoň 90 minut po jídle. Zapíjejí se větším množstvím vody (přibližně 250 ml).

• Enterosolventní tablety se nemají kousat, dělit nebo drtit, protože potahová vrstva chrání tabletu před její degradací vlivem působení kyselého pH v žaludku.

 

pouziti

Dávkování

Davkovani_tabulka
produkt4

Enzymy k vašim službám

Léčebné účinky léku Wobenzym® jsou postaveny na unikátní kombinaci přírodních enzymů, která je ověřena rozsáhlými vědeckými studiemi. Enzymy jsou zvláštní druh bílkovin umožňující průběh desítek zásadních procesů lidského těla. Podílejí se například na hojení ran a úrazů, nervové činnosti či imunitní odezvě. Bez enzymů by tyto procesy v organismu v podstatě nemohly probíhat.

foto1
foto2

Přírodní enzymy proti zánětům

Při zvládání zánětů mají v našem těle zvláštní význam takzvané proteolytické enzymy. Pomáhají nám zajišťovat rovnováhu imunitního systému tak, aby záněty proběhly rychleji a pokud možno bez následků. Jestliže však máme oslabenou imunitu nebo nás ohrožuje silný zánět, je vhodné podpořit náš obranný systém podáváním obdobných enzymů zvenčí. Enzymy obsažené ve Wobenzymu® působí proti zánětům kdekoli v našem těle. Urychlují vstřebávání otoků, krevních podlitin a výronů, zkracují dobu hojení a podporují úplné doléčení zánětů tak, aby nedocházelo k jejich opakování. Protože záněty jsou součástí mnoha zdravotních potíží, Wobenzym® lze používat při léčbě širokého okruhu onemocnění.

Složení

 Jedna enterosolventní tableta obsahuje:

pankreatin 300 proteáza Ph. Eur.-j., papain 90 F.I.P.-j., bromelain 225 F.I.P.-j.,

lipázu 34 F.I.P.-j., amylázu 50 F.I.P.-j., trypsin 360 F.I.P.-j., chymotrypsin

300 F.I.P.-j., trihydrát rutinu 50 mg.

Celková proteolytická aktivita: 570 F.I.P.-j.

Celková amylolytická aktivita: 4 030 F.I.P.-j.

Celková lipolytická aktivita: 4 525 F.I.P.-j.

 F.I.P. jednotka je míra enzymatické aktivity dle Mezinárodní farmaceutické federace. Vyjadřuje, jaké množství substrátu jsou příslušné enzymy schopny zpracovat za danou jednotku času.

 Pomocné látky: jádro: monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, stearan hořečnatý, kyselina stearová 95 %, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek. Potahová vrstva: mastek, kopolymer MA/MMA 1 : 1, laurethsulfát sodný, triethylcitrát, hydroxypropylmethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, glycerol 85 %, košenilová červeň A (E124), oranžová žluť (E110), oxid titaničitý, makrogol 6000.

 

produkt5

Upozornění

 Wobenzym® nelze užívat při známé přecitlivělosti na léčivé látky či pomocné látky; při vrozené nebo získané poruše srážení krve jako hemofilie nebo trombocytopenie. Užívání Wobenzymu® v těhotenství se nedoporučuje. Při kojení je nutno na základě posouzení prospěšnosti kojení pro dítě a prospěšnosti léčby pro matku rozhodnout, zda přerušit kojení, nebo nezahajovat/přerušit podávání přípravku Wobenzym®.

 Wobenzym® je lék k vnitřnímu užití. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Parametry

Značka

PDK

4030142015217

SUKL kód

0096406

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]