Úvod
Doplňky stravy
Imunita
Vitar Hlíva ústřičná+echinacea+rakytník EKO cps.60

Vitar Hlíva ústřičná+echinacea+rakytník EKO cps.60

Vitar Hlíva ústřičná+echinacea+rakytník EKO cps.60

Imunita

Vitar Hlíva ústřičná+echinacea+rakytník EKO 60 kapslí Vitar Hlíva ústřičná + echinacea + rakytník EKO - Vysoký obsah přírodních extraktů z hlívy ústřičné, rakytníku a echinacey doplněné o vitamin C podpoří vaši imunitu. Celý popis

Dostupný
Lékarny

122 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Veganské kapsle obsahují vysokou dávku extraktu z hlívy ústřičné, která odpovídá 10 500 mg plodnic v 1 kapsli. Hlíva ústřičná je jedlá houba, již po tisíce let užívaná v tradiční čínské medicíně. Je ceněna zejména pro vysoký obsah polysacharidů, mezi které patří betaglukany.

Je vhodně doplněna extrakty z rakytníku řešetlákového a echinacey, které podporují imunitní systém a tím i obranyschopnost celého organizmu. Rakytník navíc přispívá i ke správné funkci kardiovaskulárního systému, pomáhá při únavě a udržení zdravé pokožky.

Echinacea je prospěšná pro zdraví horních cest dýchacích, podporuje zdraví močových cest.

Vitamin C je významný antioxidant, který výrazně zasahuje do řady životních pochodů. Je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla – svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Podporuje správnou funkci nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle.

Doplněk stravy – kapsle s obsahem přírodních extraktů a vitaminu C.

Dávkování 
Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 kapsli denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy a osoby s autoimunitním onemocněním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě od 5 ºC do 25 ºC v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na spodní straně obalu.

Doplněk stravy.

Parametry

SUKL název

Vitar Hlíva ústřičná+echinacea+rakytník EKO cps.60

Značka

Výrobce

EAN

8595011143294

PDK

4732336

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]