Úvod
Doplňky stravy
Vlasy, kůže, nehty
Vital Proteins Collagen Peptides 284g

Vital Proteins Collagen Peptides 284g

Vital Proteins Collagen Peptides 284g

Vlasy, kůže, nehty

Víte, že nám po 25. roku života začíná klesat vlastní tvorba kolagenu až o 1 % ročně? Kolagen přitom tvoří až třetinu bílkovin v našem těle a je nepostradatelný pro kvalitu vlasů, nehtů, kostí, šlach, kloubů a kůže. I díky němu naše tělo funguje tak, jak má Celý popis

Dostupný
Lékarny

548 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

 BANNER

Proč Vital Proteins?

Vital Proteins je řada kolagenových doplňků stravy pro mladistvý vzhled a zdravý životní styl. Kolageny Vital Proteins jsou hydrolyzované a bioaktivní, díky čemuž je naše tělo snadno tráví a vstřebává.

Vital Proteins Matcha Collagen je směs zeleného čaje matcha a kolagenových peptidů v prášku – skvěle vám nahradí ranní kávu a zároveň dodá kolagen, který vaše tělo potřebuje.

sede ctverecky

Věříme, že si zasloužíte vysoce kvalitní kolagen. Zavázali jsme se k tvorbě prémiových produktů, které jsou vytvořeny z jednoduchých ingrediencí a neobsahují umělá dochucovadla ani barviva. Vital Proteins Matcha Collagen obsahuje pouze 3 ingredience: hovězí hydrolyzované kolagenové peptidy, prášek ze zeleného čaje matcha a prášek z kokosové vody.

 matcha piticko

 ikonky bile

 

„Vždy jsem se snažila o sebe a svou pohodu pečovat.
To je také důvod, proč jsem již před lety začala používat Vital Proteins.“
Jennifer Aniston

 

Využijte kolagen naplno!

kam to mixnout

Dávkování

Smíchejte 1-2 odměrky s 250 ml tekutiny a důkladně promíchejte. Denně užívejte max. 2 odměrky.

 

Složení

kolagenové peptidy z hovězího. Může obsahovat stopy mléka.

 

Upozornění

Doplňky stravy. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 3 let.

 

*Interní srovnání obchodovaných doplňků stravy s obsahem kolagenových peptidů, uvedených v seznamu 04H1P OTH.DIET.SUPPLEM-POWDERS.IQVIA, ČR, srovnání provedeno v lednu 2023. Vital Proteins Collagen Peptides: kolagen (z hovězího) 20 g/denní dávka. Vital Proteins Marine Collagen: kolagen (z rýb): 12 g/denní dávka.

 

Parametry

SUKL název

Vital Proteins Collagen Peptides 284g

EAN

8593893782587

PDK

4735768

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]