Úvod
Zdravotnické potřeby
Tlakoměry, teploměry a příslušenství
Veroval dotykový infračervený teploměr (DuoScan)

Veroval dotykový infračervený teploměr (DuoScan)

Veroval dotykový infračervený teploměr (DuoScan)

Tlakoměry, teploměry a příslušenství

Infračervený teploměr pro rychlé a přesné měření teploty na čele či v uchu Teploměr patří do základní výbavy každé lékárničky. Veroval® infračervený dotykový teploměr 2v1 změří teplotu již za 1 sekundu. Teplotu můžete měřit na čele, nebo v uchu. Záleží jen na vás, jaký způsob vám více vyhovuje. Součástí balení je i 10 hygienických krytů a další lze dokoupit. Celý popis

Dostupný
Lékarny

505 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Lékařský teploměr Veroval 2v1 (Veroval DS 22) se výborně se hodí k měření teploty u dětí od 6 měsíců, lze ho však stejně tak použít i k měření teploty u dospělých. Při správném použití přístroj zaručuje rychlé, přesné a pohodlné měření tělesné teploty. Do paměti teploměru se automaticky ukládá posledních 10 výsledků měření.

Odkaz na video: Veroval® 2 v 1 pro rychlé a snadné měření teploty

Podrobný popis: Infračervený dotykový teploměr

 • S teploměrem Veroval® 2v1 můžete měřit tělesnou teplotu na čele i v uchu. Při měření na čele budete výsledek znát za 3 sekundy a v uchu dokonce za pouhou jednu sekundu. Rychlost oceníte především při měření dětí, teplotu zvládnete zjistit i ve chvíli, kdy právě spí.
  Při zahájení a ukončení měření vydá teploměr zvukový a optický signál. Zvukovou signalizaci je možné vypnout, takže při měření nehrozí probuzení spícího dítěte.
  Posledních 10 naměřených hodnot teploměr automaticky uloží do paměti.

Hlavní přednosti:
● měření v uchu nebo na čele
● paměť pro 10 posledních výsledků
● snadné ovládání
● rychlý výsledek měření
● hygienické ochranné kryty
● možnost vypnout zvukovou signalizaci
● klinicky ověřená přesnost

Baterie a záruka
Baterie v teploměru vydrží bez výměny až 1000 měření. Přístroj samotný se chlubí dlouhou životností a vztahuje se na něj záruka 3 roky.

Balení obsahuje:
● teploměr 
● pevné plastové pouzdro pro uložení
● hygienické ochranné kryty (k dostání i náhradní krytky v balení po 20 ks)
● podrobný návod k obsluze a údržbě přístroje

Jak teploměr Veroval® 2v1 funguje?

 • Ovládání je velmi jednoduché, nastavíte způsob měření a stisknete tlačítko. Při zahájení a ukončení měření vydá teploměr zvukový i optický signál.
  Zvukovou signalizaci lze vypnout, takže teplotu snadno změříte i spícímu dítěti.

Výsledek již za 1 sekundu

 • Při měření teploty na čele budete znát výsledek za 3 sekundy. Při měření v uchu se ho dokonce dozvíte již za 1 sekundu. Rychlost oceníte především při měření dětí, které dlouho v klidu nevydrží.

Dlouhá výdrž baterie

 • Baterie v teploměru vydrží bez výměny až 1000 měření a na teploměr se vztahuje záruka 3 roky.

Obsah balení
- Lékařský teploměr s nástavcem na měření teploty na čele
- 2 x baterie 1,5V AAA
- 10x jednorázový ochranný kryt
- krabička na uložení
- návod k použití se záručním listem

Robustní a spolehlivý teploměr díky vysoké kvalitě zpracování

 • Tento teploměr byl vyvinut na základě přísných směrnic společnosti HARTMANN k zajištění kvality. Je zaměřen na potřeby zákazníků a splňuje nejvyšší požadavky na stabilitu.

Způsob měření teploty

 • Měření teploty na čele
  Teploměr měří infračervené záření, které vydává kůže v oblasti čela, spánků a okolní tkáně. Zkontrolujte, že je přepínač režimu nastaven na měření teploty na čele. Senzor toto záření zachycuje a mění je na teplotní hodnoty. Nejpřesnější hodnoty získáte, jestliže budete snímat celou oblast čela od jednoho až k druhému spánku. Při měření teploty na čele vždy nasaďte nástavec na měření teploty na čele. Při měření na čele nepoužívejte jednorázový ochranný kryt k měření teploty v uchu, protože způsobuje chybu ve výsledku.
 • Měření teploty v uchu
  Měření může být provedeno v pravém nebo levém uchu. Dbejte, aby přepínač režimu byl nastaven na měření teploty v uchu. Teploměr měří infračervené paprsky vyzařované ušním bubínkem a zvukovodem. Senzor tyto paprsky zachycuje a mění je na teplotní hodnoty. Nejvyšší hodnoty dostanete při zachycení infračervených paprsků ze středního ucha (ušního bubínku). Paprsky vyzařované okolní tkání mají za následek nižší naměřené hodnoty. Pokud je nasazen nástavec k měření na čele, jednoduchým zatažením ho sejměte.

Parametry

SUKL název

Veroval dotykový infračervený teploměr (DuoScan)

Výrobce

EAN

4052199292397

PDK

3683712

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]