Úvod
Zdravotnické prostředky
Zažívací trakt
Suppositoria Glycerini 2.2g 10 čípků Galmed

Suppositoria Glycerini 2.2g 10 čípků Galmed

3 za 2
Suppositoria Glycerini Galmed.jpg

Suppositoria Glycerini 2.2g 10 čípků Galmed

Zažívací trakt

Glycerinové čípky podporuje vyprazdňování střev, změkčení a zvlhčení stolice, zvětšuje její objem v dolní části tlustého střeva a usnadňuje její vylučování . Celý popis

Dostupný
Lékarny

70 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Glycerinové čípky podporuje vyprazdňování střev, změkčení a zvlhčení stolice, zvětšuje její objem v dolní části tlustého střeva a usnadňuje její vylučování. Před použitím uvolněte roztržením folie nad špičkou čípku. Zaveďte čípek do konečníku zašpičatělou částí napřed. Účinek se dostaví nejpozději do 30min po použití

Kontraindikace

Přípravek se nesmí používat v případě akutních bolestí v dutině břišní nebo jiných bolestí nespecifického původu. Přípravek nepoužívejte ani při známé přecitlivělosti na některou jeho složku nebo po předchozích zánětech sliznice či trhlinách v oblasti konečníku, krvácejících hemeroidech.

Upozornění

Skladujte na suchém místě při teplotě +5°C až +25°C. skladujte mimo dosah dětí. Nepoužívejte pokud je obal porušen. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obale.
                                                                                                                              

Parametry

SUKL název

Suppositoria Glycerini čípky 10x2.2g Galmed

Značka

EAN

8594058236426

PDK

3386340

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]