Úvod
Sunar Sensitive 2, pokračovací kojenecké mléko 500 g

Sunar Sensitive 2, pokračovací kojenecké mléko 500 g

Sleva
Sleva

Sunar Sensitive 2, pokračovací kojenecké mléko 500 g

Sunar Sensitive 2 je pokračovací kojenecká mléčná výživa s probiotiky pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Unikátní recepturu s obsahem prebiotik (Oligosacharidy GOS) a probiotik (Bifidobacterium longum).

Celý popis

Dostupný
Lékarny
361 Kč

249 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

B1_1195x400px_Sensitive1_CZ

Sunar Sensitive 2 je pokračovací kojenecká mléčná výživa s probiotiky  pro kojence od ukončeného 6. měsíce, určena pro citlivé bříško vašeho děťátka. Jedná se o unikátní recepturu  podle vzoru mateřského mléka s obsahem prebiotik (Oligosacharidy GOS) a probiotik (Bifidobacterium longum).

Pokračovací kojenecká mléčná výživa s probiotiky pro spokojené bříško.  

Probiotické bakterie Bifidobacterium longum se přirozeně nacházejí ve střevním mikrobiomu kojených dětí.
 
Sunar Sensitive 2 byl vyvinut po vzoru mateřského mléka a obsahuje unikátní  kombinaci živin, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. 

Plnotučné mléko, ze kterého je Sunar Sensitive vyroben,  dodává mléku lahodnou chuť, a proto je dětmi velmi dobře přijímáno a mají spokojené bříško.

Proč si vybrat Sunar Sensitive:

 - Novinka s probiotiky
 - Z plnotučného mléka
 - Bez palmového oleje


Na kvalitě záleží:
Kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany v oblasti 2 UNESCO biosfér ve Švédsku. Při výrobě jsou aplikovány pokročilé technologie výroby a samozřejmostí je přísná kontrola kvality.

 

Benefity:

Novinka s Bifidobacterium longum
Z plnotučného mléka
Bez palmového oleje

 

Sunar Sensitive 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku. Je určen pouze pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Potravina pro zvláštní výživu. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Sensitive 2 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života dítěte. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii, nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku. Neměňte poměr prášku a vody.

 

Složení: Plnotučné mléko, odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, slunečnicový olej, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), galaktooligosacharidy (z laktózy), řepkový olej, kokosový olej, draselné soli kyseliny citronové, rybí olej, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, chlorid hořečnatý, chlorid cholinu, emulgátor (sójový lecithin), citronan sodný, L-askorbát sodný, chlorid sodný, Bifidobacterium longum BB536, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, taurin, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, inositol, L-karnitin, síran zinečnatý, směs tokoferolů, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl-palmitát, riboflavin, thiamin-hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), fytomenadion, seleničitan sodný, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin. Bifidobacterium Longum BB536 – 7x108 KTJ/100 g prášku.

 

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24oC v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Vždy připravujte a podávejte pouze čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky otevřené balení vždy dobře uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

 

Zarovnaná odměrka obsahuje 4,67 g Sunar Sensitive 2. 100 ml Sunar Sensitive 2 = 3 zarovnané odměrky (14 g prášku) + 90 ml vody = 291 kJ (69 kcal).

 

Upozornění: Doporučené denní dávky mléka jsou orientační, řiďte se individuální 
potřebou dítěte a doporučením pediatra. Při krmení neponechávejte dítě bez dozoru, hrozí riziko zalknutí. Pro zdraví kojenců a malých dětí je důležité správné dodržování návodu na přípravu, používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody. Při nesprávném skladování a nedodržení správného návodu na přípravu muže dojít k ohrožení zdraví dítěte. Po konzumaci mléka, zejména před spaním, dbejte na správnou a pravidelnou hygienu ústní dutiny. 

Baleno v ochranné atmosféře.

B2_1195px_banner uzky_CZ

Parametry

SUKL název

Sunar Sensitive 2 od 6m+ 500g

Značka

Výrobce

EAN

8592084420208

PDK

5084323

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]