Úvod
Sudocrem MULTI-EXPERT 250g

Sudocrem MULTI-EXPERT 250g

Sudocrem MULTI-EXPERT 250g

Sudocrem® MULTI-EXPERT, odborník na různé potřeby pokožky. Ochranný krém pro podporu léčby a prevence: plenkové dermatitidy, odřenin a podrážděné pokožky. Celý popis

Dostupný
Lékarny

285 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Popis Produktu

Sudocrem® MULTI-EXPERT, odborník na různé potřeby pokožky. Ochranný krém pro podporu léčby a prevence: plenkové dermatitidy, odřenin a podrážděné pokožky, dermatitidy při inkontinenci u dospělých.

Použití

Tak často, jak je potřeba.

Specifika produktu

Vhodný pro miminka, dětí i dospělé. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.

Složení

Účinná složka:

  • Oxid zinečnatý

Pomocné látky:

  • čištěna voda, tekutý parafin, pevný parafin, lanolin, sorbitanseskvioleát, mikrokrystalický vosk, benzylbenzoát, syntetický včelí vosk, benzoan sodný, benzylalkohol, propylenglykol, linalylacetát, benzylcinamát, levandulové aroma, butylovaný hydroxyanisol, kyselina citronová

Další informace

Zdravotnický prostředek. Certifikát vydala notifikovaná osoba č. 0482. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití a informace o jeho bezpečném použití.

Parametry

SUKL název

Sudocrem MULTI-EXPERT 250g

Výrobce

EAN

8594056564866

PDK

3930337

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]