Úvod
Doplňky stravy
Imunita
STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 100+50ml NAVÍC

STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 100+50ml NAVÍC

STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 100+50ml NAVÍC

Imunita

Omezuje průnik virů a bakterií do buněk sliznic. Urychluje rekonvalescenci při chřipce a nachlazení. Mohou užívat těhotné a kojící ženy. Celý popis

Dostupný
Lékarny

131 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Vytváří ochrannou antivirovou a antibakteriální bariéru, podporují regeneraci imunity a urychlují rekonvalescenci.
Přípravek je vhodný pro alergiky, celiaky a diabetiky (slazen fruktózou a sukralózou), mohou jej užívat děti od 3 let, těhotné a kojící ženy (obsahuje výběr šetrných a bezpečných bylin). Neobsahuje alkohol.

STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss:
• vytváří antivirovou a antibakteriální bariéru,
• omezuje průnik virů a bakterií do buněk,
• omezuje množení virů a bakterií,
• posiluje imunitu a urychluje rekonvalescenci.

STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss je účinnou součástí prevence při:
• zvýšeném kontaktu s osobami s příznaky infekce horních cest dýchacích,
• prvních příznacích chřipky a nachlazení,
• chřipkových epidemiích,
• oslabené imunitě,
• opakovaných infekčních onemocněních horních cest dýchacích.

ÚČINNÉ LÁTKY
Extrakty arónie, bezu černého, rybízu černého a moruše černé s vysokým obsahem anthokyanů:
Anthokyany omezují dosedání a adhezi virů a bakterií na povrch buněk sliznic, omezují jejich počet a další množení. Vytváří ochrannou antivirovou a antibakteriální bariéru a působí proti rozvoji virové a bakteriální infekce.

Extrakty echinacey, schizandry a ženšenu sibiřského:
Podporují regeneraci imunity, pomáhají při fyzické a psychické zátěži, urychlují rekonvalescenci.

DÁVKOVÁNÍ
Pro dosažení intenzivního účinku užívají dospělí 3krát denně 1 polévkovou lžíci (15 ml), děti 4krát denně 1 čajovou lžičku (5 ml). Účinek na sliznici je vhodné podpořit krátkým kloktáním doporučené dávky. S užíváním je vhodné začít hned při prvních příznacích únavy, nachlazení a slabosti, v období zvýšených nároků na organizmus (např. v období chřipkových epidemií a zvýšeném kontaktu s nemocnými osobami) a při oslabené imunitě. Před otevřením protřepat. Případný sediment je přirozenou vlastností produktu. Lze užívat během antipyretické, analgetické
a antibiotické léčby vždy s hodinovým odstupem od podaného léku.

SKLADOVÁNÍ
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Po otevření uchovávejte v chladu a temnu a spotřebujte nejlépe do 3 měsíců.

UPOZORNĚNÍ
Ukládat mimo dosah dětí! Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Zdravotnický prostředek.

Vyrobeno pro Simply You Pharmaceuticals a.s., držitel rozhodnutí o notifikaci: SYP EUROPE s.r.o., Motelova 21, 43-400 Těšín.
Distributor pro ČR: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Vyrobeno v ČR.

SLOŽENÍ: Čištěná voda, fruktóza, sorbitol, extrakt z plodu moruše černé (Morus nigra), extrakt z plodu černého rybízu (Ribes nigrum), citronan trisodný, extrakt plodu bezu (Sambucus williamsii), ananasové aroma, kyselina citrónová, xanthanová guma, extrakt z plodu aronie (Aronia melanocarpa), extrakt sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), extrakt echinacey (Echinacea purpurea), extrakt schizandry (Schisandra chinensis), medové aroma, švestkové aroma, sorban draselný, benzoan sodný, sukralóza, selen (seleničitan sodný pentahydrát).

Parametry

SUKL název

STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 100+50ml NAVÍC

EAN

8594059738936

PDK

4519352

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]