Úvod
Volně prodejné léky
Klouby, kosti, svaly
Solgar ESTER-C® PLUS 1000 MG VITAMÍN C 30 tablet

Solgar ESTER-C® PLUS 1000 MG VITAMÍN C 30 tablet

Solgar ESTER-C® PLUS 1000 MG VITAMÍN C 30 tablet

Klouby, kosti, svaly

Doplněk stravy s vitamínem C. Ester-C je revoluční forma vitamínu C. Je lépe absorbován buňkami. Ester-C je PH neutrální a nezpůsobuje podráždění žaludku.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

426 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

1140x330-CZ

Vápník a vitamín C přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vápník napomáhá k normální činnosti svalů a přispívá k normální funkci nervových přenosů. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamín C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Neobsahuje: lepek, pšenici, mléko, sóju, kvasnice, konzervační látky, sladidla, umělá aromata a barviva.

Bez Kvasnice Bez lepku Bez Mleka Bez Psenice Bez Sladidla Bez Soya Gluten free GMO Halal Koser Uměla aroma Vegan

Dávkování a způsob užití:

Jako doplněk stravy pro dospělé se užívá jedna (1) tableta denně, nejlépe s jídlem nebo podle doporučení lékaře. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplňky stravy by se neměly používat jako náhrada pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Ester-C® 1000 mg, bioflavonoidy a šípky.

Ester-C® Plus je patentovaná receptura firmy Solgar®, která obsahuje průzkumy ověřený pH neutrální (nekyselý) vitamín C. Ester-C® Plus navíc obsahuje metabolity vitamínu C, které se vyskytují spolu s vitamínem C v přírodě. K vytvoření tohoto unikátního komplexu metabolitů L-askorbanu vápenatého se používá speciální výrobní proces. Solgar® Ester-C® Plus ještě navíc obsahuje acerolu, komplex citrusových bioflavonoidů, rutin a šípky.

Ester-C® a logo Ester-C® jsou registrované ochranné známky společnosti The Ester-C Company.

500x300-Ester-C-plus-1000 ÔÇô 4

Složení:

Nutriční údaje

 

% RHP*

Každá tableta obsahuje:  
Vitamín C (Ester-C®, L-askorban vápenatý)1 000 mg1 250
Vápník (Ester-C®, L-askorban vápenatý)100 mg13
Komplex bioflavonoidů z citrusů200 mg 
Rutin25 mg 
Extrakt z plodů Růže šípkové (Rosa canina)25 mg 
Extrakt z plodů Aceroly (Malpighia glabra)25 mg 

*RHP (referenční hodnota příjmu)

Vitamín C (L-askorban vápenatý), vápník (L-askorban vápenatý), komplex bioflavonoidů z citrusů, objemová činidla (mikrokrystalická celulóza, fosforečnan divápenatý, hydroxypropylmethyl celulóza), protispékavé látky (oxid křemičitý, rostlinná kyselina stearová, rostlinný stearan hořečnatý), rutin, kroskarmelóza, extrakt z plodů Růže šípkové (Rosa canina), extrakt z plodů Aceroly (Malpighia glabra), leštící látky (hydroxypropylmethyl celulóza), rostlinný glycerin (z palmojádrového a kokosového oleje).

Upozornění:

Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte nějaké léky nebo máte jakýkoli zdravotní problém, poraďte se před užitím tohoto produktu se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě. Nepoužívejte, pokud vnější těsnění lahvičky chybí nebo je poškozené.

Parametry

SUKL název

Solgar Vitamín C-Ester-C Plus 1000mg tbl.30

Značka

Výrobce

EAN

033984010505

PDK

3423291

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]