Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Dekorativní
Oči
Řasové hnojivo sérum 3 ml

Řasové hnojivo sérum 3 ml

Řasové hnojivo sérum 3 ml

Oči

Koncentrované sérum pro nekonečně dlouhé a husté řasy s fascinujícím objemem. Jedinečné složení s isoflavonem Genistein, kofeinem, kreatinem, biotinem a panthenolem zajišťuje maximální pevnost, pružnost, intenzivní hydrataci a podporu růstu řas i obočí. Celý popis

Dostupný
Lékarny

433 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Řasové hnojivo sérum a řasy nepotřebují řasenku.

Řasové hnojivo sérum představuje koncentrovanou výživu a péči pro řasy a obočí. Mimořádně účinné složení séra spojuje jedinečnou přírodní složku, isoflavon Genistein, zodpovědnou za podporu růstu řas i obočí, s příznivými účinky kofeinu, kreatinu a biotinu. Složení je navíc doplněno o panthenol, který řasám zajišťuje intenzivní hydrataci a podporuje jejich maximální pevnost a pružnost.
Výsledkem pravidelné aplikace Řasového hnojiva jsou nekonečně dlouhé, husté a pružné řasy s fascinujícím objemem.
Sérum je vhodné také pro podporu růstu či zvýraznění chloupků obočí, například při jeho nedostatečném růstu či nešetrném protrhání.

Kdy je vhodné užívat Řasové hnojivo:
- při nedostatečné délce, hustotě a objemu řas
- při špatné kvalitě či poškození řas
- po permanentním prodlužování nebo nalepování řas
- při nedostatečném růstu obočí

Vyzkoušejte také řady Vlasové hnojivo pro maximální růst a hustotu vlasů či Pleťové hnojivo, kolagenový nápoj, pro svěží a zářivou pleť.

Dávkování 
Sérum pomocí pěnového aplikátoru naneste 1x denně (optimálně večer před spaním) podél horní i dolní linie řas, případně v oblasti obočí, kde chcete podpořit růst chloupků. Aplikujte na důkladně odlíčený obličej, v dostatečném množství a co nejblíže kořínkům řas či chloupkům obočí, ale tak, aby nedošlo k zanesení séra do oka. Pro dosažení optimálního efektu je nutné sérum aplikovat pravidelně po dobu alespoň 3 měsíců a následně kúru opakovat pro zachování maximálního efektu na délku, hustotu i kvalitu řas a obočí.

Složení
Aqua, Glycerin, Sodium Dihydrogenphosphate, Panthenol, Creatine Monohydrate, Polysorbate, Biotin, Sodium Hydroxide, Polyhexamethylenebiguanide Hydrochloride, Caffeine, Phenoxyethanol, Genistein, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben.

Upozornění
Neaplikovat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Není vhodné pro děti.

Kosmetika

Parametry

SUKL název

Řasové hnojivo sérum 3 ml

EAN

8594059739698

PDK

4806403

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]