Úvod
Péče o matku a dítě
Kojenecké potřeby
Ostatní
Philips AVENT VIA zásobníky na mateřské mléko, 10 ks

Philips AVENT VIA zásobníky na mateřské mléko, 10 ks

Philips AVENT VIA zásobníky na mateřské mléko, 10 ks

Ostatní

Sterilně balené VIA pohárky a znovu použitelná pevná víčka se závitem jsou ideální pro uskladnění mateřského mléka a dětské stravy v ledničce nebo mrazáku.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

455 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Nová rada VIA  výrobků!!• sterilizovatelné 

• recyklovatelné 

• vhodné do mikrovlnné troubyVIA pohárky s víčky jsou ideální pro uskladnění mateřského mléka a dětské stravy v ledničce nebo mrazáku.Obsah:

10 VIA pohárků (180 ml)

10 VIA víček

2  VIA adaptéry na okamžité krmeníVIA pohárky jsou velmi variabilní, dají se kombinovat se všemi ostatními výrobky AVENT. Pohárky se mohou připojit přímo na odsávačku mateřského mléka Philips AVENT. Před uskladněním odsátého mléka lze pohárky popsat potřebnými údaji. Před krmením odsátým mlékem se jednoduše vyměníte víčko za adaptér se standardním protikolikovým dudlíkem.STERILIZOVATELNÉ • RECYKLOVATELNÉ • VHODNÉ DO MIKROVLNNÉ TROUBYKdyž je již miminko třeba dokrmovat kašovitou nebo tuhou stravou, VIA pohárky jsou připraveny pro ukladnění těchto pokrmů. Snadné rozmrazování i ohřívání a krmení přímo z pohárků vám usnadní péči o vaše dítě. Po použití můžete VIA pohárky vyhodit nebo opět použít.POZNÁMKA: VIA pohárky používejte, dokud se neobjeví známky opotřebení. Sterilizujte všechny pohárky, víčka a adaptéry před každým použitím.

Parametry

SUKL název

AVENT VIA Zásobníky 10x180ml s víčky+adaptér

Výrobce

EAN

8710103671602

PDK

3109130

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]