Úvod
Péče o matku a dítě
Kojenecké potřeby
Odsávačky
Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka manuální

Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka manuální

Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka manuální

Odsávačky

AVENT odsávačka mateřského mléka se zásobníkem 125ml je stejně účinná jako elektrické odsávačky v porodnicích. Mléko odsává přímo do zásobníku, ze kterého lze, po připojení dudlíku, dítě nakrmit. Snadné ovládání.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

1 074 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

- Bez bisfenolu (0% BPA)
- snadná manipulace
- mléko odstříkané přímo do nádoby AVENT
- extra měkký přírodní dudlík pro novorozence
- Materiál: PP (polypropylen)

Získejte výhodu 100 denní záruky vrácení peněz
Více informací najdete zde: https://www.feedo.cz/philips-avent-garance-100-dni/ 


Mateřské mléko se odsává přímo do zásobníku AVENT, ze kterého můžete po nasazení dudlíku dítě krmit.

Obsah:
- Manuální odsávačka mateřského mléka s krytem krku
- 1x láhev Natural 125 ml + dudlík
- Těsnicí uzávěr

Ruční odsávačka mateřského mléka AVENT vám pomůže snadno odsávat mléko z prsu přímo do nádobek AVENT nebo pohárků VIA, které můžete uložit do chladničky nebo mrazničky. Díky tomu může kdokoli krmit vaše dítě mateřským mlékem v době vaší nepřítomnosti. Manuální odsávačka mateřského mléka AVENT je všeobecně oblíbená u matek a zdravotníků po celém světě, kteří si oblíbili její revoluční design. Odsávání mléka ruční odsávačkou AVENT je šetrnější, tišší a účinnější než jiné běžně dostupné odsávačky.Odsávačka pracuje rychle, šetrně a tiše, aniž by potřebovalo elektřinu nebo baterie.


V nedávných klinických studiích porovnávaly matky v porodnicích elektrické odsávačky mateřského mléka přímo s odsávačkou AVENT. Porovnání bylo provedeno na základě úlevy po použití, množství podtlaku a celkového komfortu při odsávání. Když si na konci studie mohly matky vybrat mezi elektrickou odsávačkou a odsávačkou mateřského mléka, 64 % matek dalo přednost odsávačce AVENT.


Tajemství úspěchu spočívá v účinné kombinaci podtlaku a stimulace bradavek pro rychlejší tok mléka, které společně navozují podobné pocity při odsávání jako při kojení.


- Klinicky ověřená účinnost
- Jednodílná masážní vložka se přizpůsobí vašemu tvaru, takže jedna velikost skutečně padne všem.
- Masáž prsou zajišťuje bezbolestné a přirozené odsávání mateřského mléka.


Vhodný pro 99,98 % velikostí bradavek
 Na základě klinických testů provedených v roce 2019 a ve srovnání s výsledky předchozího modelu výrobku. Další informace naleznete na adrese www.philips.com/avent

Membrána ze 100% silikonu zaručuje potřebný sací tlak. Sílu podtlaku a frekvenci sání můžete regulovat sami stisknutím sací páky.

Závěr - více odsátého mléka přirozenějším způsobem než u jiných odsávaček. Protože odsávání je šetrné a bezbolestné, pomůže vám odsávačka mateřského mléka AVENT překonat i běžné problémy, jako jsou nalité prsy a popraskané bradavky.- 2 ks Vložky do podprsenky 

Parametry

SUKL název

AVENT Odsávačka mat.mléka manuální se zásobníkem

Výrobce

EAN

8710103943969

PDK

4610201

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]