Úvod
Volně prodejné léky
Chřipka a nachlazení
Rýma
Paramegal 500mg por.tbl.nob.10x500mg

Paramegal 500mg por.tbl.nob.10x500mg

Dárek
-30 %
Paramegal_500mg_10tbl_CZ_box_bezBraill-final.jpg

Paramegal 500mg por.tbl.nob.10x500mg

Rýma

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paramegal 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Paramegal 500 mg je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti a snížení horečky. Paramegal 500 mg se užívá při mírných a středně silných bolestech zubů, hlavy, bolestech při menstruaci, bolestech zad a bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění. Užívá se rovněž při horečce, například při chřipkovém onemocnění. Při neuralgii (bolest v průběhu nervu) se přípravek používá pouze po poradě s lékařem. Celý popis

Dostupný
Lékarny

28 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Paramegal  500 mg, tablety, paracetamolum, 10 tablet

Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg

Perorální podání.
Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.
Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.
Užívání vyšších ne ž doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.
Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře,  pokud máte potíže s užíváním alkoholu a nebo trpíte jaterním onemocněním a nebo užíváte jakékoli léky obsahující paracetamol.
Uchovávejte při teplotě do 25°C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.
Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny.
Výdej léčivého přípravku možný bez lékařského předpisu.

Návod k použití:

Dospělí a dospívající od 15 let s hmotností 34-60 kg užívají 1 baletu, při hmotnosti nad 60 kg jsou vhodné 2 tablety.
Přípravek se užívá dle potřeby několikrát denně v časovém odstupu nejméně 4 hod.
Dospívající ve věku od 12-15 let užívají 1 tabletu dle potřeby několikrát denně v časovém odstupu 4-6 hod.
Maximální denní dávka je 6 tablet.
Dětem ve věku od 6 do 12 let se podává ½ -1 tableta několikrát denně v časovém odstupu  6 hod..
Maximální denní dávka jsou 4 tablety.
Tablety je nutno zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Reg.č.: 07/494/96-C
0162441

Název a adresa držitel Rozhodnutí o registraci: Glenkark Pharmacuticlas s.r.o.Hvězdova 1716/b, 140 78 Praha 4, Česká republika

Parametry

PDK

8595112680155

SUKL kód

0162441

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]