Úvod
Volně prodejné léky
Homeopatika
Oscillococcinum gra.6x1g

Oscillococcinum gra.6x1g

Oscillococcinum gra.6x1g

Homeopatika

Oscillococcinum® – prevence a léčba chřipkových stavů. Celý popis

Dostupný
Lékarny

203 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Oscillococcinum® je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů. 

  • Pro prevenci i pro akutní léčbu od prvních příznaků
  • Bez věkového omezení – vhodné pro děti i seniory
  • Může se používat během těhotenství a kojení
  • Bez známých lékových interakcí
  • V balení po 6 dávkách a 30 dávkách

Prevence – základní krok proti chřipkovým onemocněním

Ideálním přístupem, a to nejen u chřipkových onemocnění, je řešit včas prevenci a nečekat na nemoc. Nejlepší, co pro své tělo a zdraví můžeme udělat, je dlouhodobě se o něj starat a dobře mu naslouchat. Pomáhá především zdravý životní styl (aktivní pohyb, otužování, přísun vitaminů, dostatečný odpočinek, spánek apod.) a v době zvýšené nemocnosti dodržování základních hygienických opatření.

Doma i v zaměstnání by si měl každý hlídat časté a správné mytí rukou. Při cestování hromadnou dopravou je vhodné nestát poblíž kýchajících a smrkajících osob. Důležité je také pravidelné větrání místností nebo používání jednorázových kapesníků a ručníků. Zejména u dětí, seniorů nebo nastávajících maminek je nejlepší nemocem předcházet a volit co možná nejšetrnější způsoby léčby.

Dávkování a způsob užívání:

Dospělí, dospívající a děti: PREVENTIVNĚ - 1 dávka 1× týdne, PŘI PRVNÍCH PŘÍZNACÍCH CHŘIPKOVÝCH STAVŮ -  1 dávka 3× denně po dobu 1 až 3 dnů.
Celý obsah jednodávkového obalu vsypte do úst a nechte rozpustit pod jazykem. U dětí do 2 let rozpusťte celý obsah jednodávkového obalu v malém množství vody.

Parametry

PDK

3352712001132

SUKL kód

0096704

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]