Úvod
Volně prodejné léky
Chřipka a nachlazení
Chřipka
Oscillococcinum gra.30x1g

Oscillococcinum gra.30x1g

Cenový hit
Oscillococcinum 30 P 2019-10.jpg

Oscillococcinum gra.30x1g

Chřipka

Oscillococcinum® – prevence a léčba chřipkových stavů. Celý popis

Dostupný
Lékarny

616 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Oscillococcinum® je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů. Čtěte pozorně příbalový leták.

  • Pro prevenci i pro akutní léčbu od prvních příznaků
  • Bez věkového omezení – vhodné pro děti i seniory
  • Může se používat během těhotenství a kojení
  • Bez známých lékových interakcí
  • V balení po 6 dávkách a 30 dávkách

Prevence – základní krok proti chřipkovým onemocněním

Ideálním přístupem, a to nejen u chřipkových onemocnění, je řešit včas prevenci a nečekat na nemoc. Nejlepší, co pro své tělo a zdraví můžeme udělat, je dlouhodobě se o něj starat a dobře mu naslouchat. Pomáhá především zdravý životní styl (aktivní pohyb, otužování, přísun vitaminů, dostatečný odpočinek, spánek apod.) a v době zvýšené nemocnosti dodržování základních hygienických opatření.

Doma i v zaměstnání by si měl každý hlídat časté a správné mytí rukou. Při cestování hromadnou dopravou je vhodné nestát poblíž kýchajících a smrkajících osob. Důležité je také pravidelné větrání místností nebo používání jednorázových kapesníků a ručníků. Zejména u dětí, seniorů nebo nastávajících maminek je nejlepší nemocem předcházet a volit co možná nejšetrnější způsoby léčby.

Dávkování a způsob užívání:

Dospělí, dospívající a děti: PREVENTIVNĚ - 1 dávka 1× týdne, PŘI PRVNÍCH PŘÍZNACÍCH CHŘIPKOVÝCH STAVŮ -  1 dávka 3× denně po dobu 1 až 3 dnů. Celý obsah jednodávkového obalu vsypte do úst a nechte rozpustit pod jazykem. U dětí do 2 let rozpusťte celý obsah jednodávkového obalu v malém množství vody.

Parametry

SUKL název

Oscillococcinum gra.30x1g

Výrobce

Farmakoterapeutická skupina

HOMEOPATIKA (ČESKÁ ATC SKUPINA)

EAN

3352712006113

PDK

2590652

SUKL kód

0180219

ATC

HOMEOPATIKA (ČESKÁ ATC SKUPINA)

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]