Úvod
Kosmetika a péče
Pánská kosmetika
NIVEA MEN Fresh Active deo sprej 150ml

NIVEA MEN Fresh Active deo sprej 150ml

NIVEA MEN Fresh Active deo sprej 150ml

Pánská kosmetika

Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu! Deodorant se svěží mužnou vůní a složením s mořskými minerály vás ochrání až po dobu 48 hodin. Neobsahuje hliníkové soli a nezanechává bílé stopy na oblečení. Vsaďte na dlouhotrvající pocit svěžesti a nenechte se omezovat v pohybu. Každý den vás bude chránit: NIVEA MEN Sprej deodorant pro muže Fresh Active. Dostupný také ve 200ml balení exkluzivně v drogeriích Teta. Celý popis

Dostupný
Lékarny

136 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

VAROVÁNÍ:
Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Do odpadu vhazujte pouze zcela vyprázdněnou lahev. Používejte pouze pro stanovený účel. Nestříkejte do očí. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Účinně chrání před zápachem potu až po dobu 48 hodin.
Osvěžující mužná vůně zajistí neopakovatelný pocit svěžesti po celý den.
Díky mořským minerálům je šetrný k pokožce podpaží.
Bez obsahu hliníkových (aluminiových) solí. Nezanechává bílé stopy na oblečení.
Dermatologicky testováno a schváleno.


1 PROTŘEPEJTE
Před použitím antiperspirant důkladně protřepejte, aby se obsah dobře promísil.

 2 APLIKUJTE
Sprej nastříkejte ze vzdálenosti asi 15 cm přímo na pokožku podpaží.

 3 POČKEJTE
Než se obléknete, nechejte deodorant pár vteřin zaschnout. Nežádoucích skvrn se přitom bát nemusíte, deodorant nezanechává bílé stopy na oblečení.

Obsahuje:Butane, Alcohol Denat., Isobutane, Propane, Parfum, Octenidine HCl, Ethylhexylglycerin, Maris Limus Extract, Ostrea Shell Extract, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Propylene Glycol, Aqua, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Benzophenone, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citral

Parametry

Značka

PDK

4005808302710

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]