Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Čištění pleti
NIVEA Derma Skin Clear peeling 150ml

NIVEA Derma Skin Clear peeling 150ml

NIVEA Derma Skin Clear peeling 150ml

Čištění pleti

Šetrně čistí pleť, aniž by ji vysoušel. Složení s kyselinou salicylovou a niacinamidem působí proti černým tečkám a ucpaným pórům. Zbavuje pleť odumřelých buněk, přebytečného mazu a redefinuje texturu pleti. Veganské složení je vhodné k použití na pleť i tělo. 98 % obalu lahve je z recyklovaných materiálů. Celý popis

Dostupný
Lékarny

190 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

I pleť se sklonem k nedokonalostem může být čistá a zářivá. Mějte kontrolu nad svou pletí a zatočte s černými tečkami. Čisticí pleťový peeling obsahuje kyselinu salicylovou a niacinamid, s jejichž pomocí čistí zanesené póry, redukuje nepříjemné pupínky a odstraňuje odumřelé kožní buňky, čímž předchází opětovnému ucpávání pórů a tvorbě dalších pupínků.

Šetrné veganské složení nevysušuje a je vhodné k použití na pleť i další problematické partie celého těla, např. dekolt či záda. Spolu s dalšími výrobky řady DERMA CLEAR SKIN tak pečuje o problematickou pleť, aby byla příjemně čistá a svěží. Vyzkoušejte ho i vy: NIVEA Čisticí pleťový peeling DERMA SKIN CLEAR.

VAROVÁNÍ:
Používejte maximálně 2-3x týdně.

POUŽITÍ

NAVLHČETE
Před použitím čisticího peelingu pleť navlhčete vodou.

VMASÍRUJTE
Naneste si peeling na ruce a jemně ho vmasírujte do vlhké pleti. Vyhněte se kontaktu s očima.

OPLÁCHNĚTE
Produkt se všemi nečistotami z obličeje pořádně opláchněte.

Parametry

SUKL název

NIVEA Derma Skin Clear peeling 150ml 98757

Značka

Výrobce

EAN

9005800361130

PDK

4893930

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]