Úvod
Volně prodejné léky
Odvykání kouření
Nicorette mint 4mg pas.cmp.4x20

Nicorette mint 4mg pas.cmp.4x20

Nicorette mint 4mg pas.cmp.4x20

Odvykání kouření

Jak přestat kouřit? Vyzkoušej lisované pastilky Nicorette Mint 4 mg, které ti pomohou při odvykání kouření. Díky rychlému nástupu účinku zmírňují chuť na cigaretu a abstinenční příznaky. Neobsahují cukr. Balení obsahuje 20 kusů. Pomohou ti zbavit se závislosti na cigaretách jednou provždy! Celý popis

Dostupný
Lékarny

643 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Ideální způsob jak porazit nikotinové chutě a přestat kouřit jednou provždy. Každá pastilka Nicorette s příchutí osvěžující máty poskytuje dlouhotrvající úlevu od chuti na cigaretu.  

Speciálně vyvinuté pastilky obsahují terapeutický nikotin, který ti pomůže aktivně bojovat proti sedmi abstinenčním příznakům odvykání. Těmi jsou: chuť na cigaretu, úzkost, podrážděnost, špatná nálada, neklid, špatná koncentrace a zvýšená chuť k jídlu.

Použij pastilky Nicorette Mint 4 mg pro odvykání kouření, pokud kouříš  svou první cigaretu dříve než 30 minut po probuzení nebo pokud kouříš  více než 20 cigaret denně.

K dispozici v praktickém a diskrétním přenosném balení, které se snadno vejde do kapsy nebo kabelky. Pastilky můžeš mít neustále při sobě, kdykoliv udeří chuť na cigaretu – doma, v kanceláři, venku nebo s přáteli.

Během prvních 6 týdnů používejte alespoň 9 potahovaných pastilek denně a dokonči celý 12týdenní program. Převezmi kontrolu nad svým odvykáním s Nicorette® Mint lisovanými pastilkami!

 

Hlavní benefity

 • zmírňují chuť na cigaretu, pomáhají zvládnout abstinenční příznaky
 • rychlý nástup účinku
 • kapesní velikost
 • dovolují postupné snižování dodávané dávky nikotinu
 • neobsahují cukr
   

Odvykej pomocí náhradní nikotinové terapie

Co je vlastně náhradní nikotinová terapie a jak funguje?  

Náhradní nikotinová terapie funguje tak, že uvolňuje terapeutický nikotin do krevního oběhu v mnohem nižších dávkách než v cigaretě – bez škodlivých chemikálií tabákového kouře, které mohou být zdraví škodlivé. Tímto způsobem ti pomáhá mírnit chuť na cigaretu. Náhradní nikotinová terapie ti poskytne nižší a kontrolovanější dávky nikotinu. Dávka se časem pomalu snižuje, dokud se nikotinu nebudeš moci nadobro vzdát. Ukončení však bude stále vyžadovat tvoji vůli a úsilí

 

Pro koho je tento produkt na odvykání kouření vhodný?

Nicorette Mint lisované pastilky 4 mg jsou pro tebe ideálním přípravkem pokud:

 • Jsi dospělý kuřák starší 18 let.
 • Jsi silný kuřák a vykouříš 20 nebo více cigaret denně.
 • Kouříš svou první cigaretu méně než 30 minut po probuzení.
   

Složení

Jedna pastilka obsahuje nicotinum 4 mg (jako nicotini resinas).

Seznam pomocných látek: jádro pastilky: mannitol (E421), xanthanová klovatina, vysušené složené mentholové aroma (arabská klovatina (E414), aroma máty peprné, mentholové a cineolové), uhličitan sodný (E500) (i), sukralosa (E955), draselná sůl acesulfamu (E950), magnezium-stearát(E470b). Potahová vrstva: hypromelosa (E464), složené tekuté mentholové aroma (aroma máty peprné, mentholové a cineolové), oxid titaničitý (E171), sukralosa (E955), mikrokrystalická celulosa (E460), hlinitokřemičitan draselný (E555), draselná sůl acesulfamu (E950), polysorbát 80 (E433).

 

Výzva prvního týdne s Nicorette

Zvažuješ, že přestaneš kouřit? Neváhej a pojď do toho hned! Přestat kouřit je jedna z nejlepších věcí, kterou můžeš pro své zdraví udělat. Víme, že vydržet nekouřit stojí hodně sil a vůle. Proto stojí Nicorette stále při tobě, kdy to nejvíce potřebuješ. Vyber si ze široké škály možností pro odvykání tu, která ti bude vyhovovat nejvíce. Víš, že pokud vydržíš nekouřit první týden, bude tvoje šance přestat navždy až 9x vyšší?

Zapoj se i ty do naší výzvy a přestaň kouřit jednou provždy. Protože kdy jindy, než teď? Odvykej s Nicorette!

 

Ještě stále váháš, zda-li přestat kouřit?

Pokud tě ani naše výzva 1. týdne nepřesvědčila skoncovat s kouřením jednou provždy, máme pro tebe pár dalších důvodů, proč odvykat s Nicorette právě teď!

 

Zdravotní přínosy

To, že je kouření zdraví škodlivé už dávno víš. S každou další cigaretou vdechuješ až 4000 různých chemických látek, z nichž mnohé jsou jedy a karcinogeny. Kouření může způsobit zdravotní problémy nejen tobě, ale i tvým blízkým. Pasivní kouření může totiž zapříčinit vznik stejných onemocnění, kterými trpí kuřáci. Především děti, které žijí v zakouřených prostorech jsou mnohem náchylnější ke vzniku onemocnění dýchacích cest, vzniku alergií, astmatu, zánětu středního ucha a dalších onemocnění.

Naše tělo je neuvěřitelný stroj a dokáže se s ledasčím vyrovnat. Jen pár dní po zanechání kouření se již začíná zlepšovat chuť a čich a lépe se ti dýchá. Díky tomu se konečně můžeš naplno věnovat aktivitám, které miluješ. Věděl jsi, že po roce nekouření klesá riziko srdečního infarktu až na polovinu? Kvůli tomu přeci stojí za to odvykat

 

Finanční přínosy

Ano, náhradní nikotinová terapie něco stojí, ale je dražší nežli kouření? To je vysoce nepravděpodobné!

Mnoho lidí si ani plně neuvědomuje, kolik je jejich kuřácký zlozvyk stojí. Zkus si schválně spočítat, jaká je tvoje aktuální spotřeba cigaret za jeden měsíc. A co teprve za rok? Když si tuto částku spočítáš, možná ti vyrazí dech. Balení některých výrobků Nicorette může být sice dražší než krabička cigaret, z dlouhodobé perspektivy za ně ale dohromady zaplatíš podstatně méně, než bys zaplatil za cigarety. Náhradní nikotinová terapie Nicorette je navržena tak, aby ti pomohla definitivně se vzdát nikotinu, takže náklady s ní spojené jsou pouze krátkodobé.

Parametry

SUKL název

Nicorette mint 4mg pas.cmp.4x20

Značka

Farmakoterapeutická skupina

JINÁ LÉČIVA NERVOVÉHO SYSTÉMU

EAN

3574661721040

PDK

2679703

SUKL kód

0175924

ATC

NIKOTIN

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]