Úvod
Volně prodejné léky
Odvykání kouření
Nicorette Invisipatch 15mg/16h náplast 7x15mg

Nicorette Invisipatch 15mg/16h náplast 7x15mg

Nicorette Invisipatch 15mg/16h náplast 7x15mg

Odvykání kouření

Jak přestat kouřit? Vyzkoušej transdermální náplast Nicorette invisipatch, která ti pomůže zmírnit chuť na cigaretu a abstinenční příznaky. Diskrétní náplast dodává nikotin v průběhu dne, kdy bývá nejtěžší odolat chuti na cigaretu. Působí po dobu 16 hodin, není ji tedy nutné aplikovat během noci. Balení obsahuje 7 ks náplastí – pro celý týden bez cigaret. Celý popis

Dostupný
Lékarny

533 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Ideální způsob, který ti pomůže během dne porazit nikotinové chutě. Poloprůhledná transdermální náplast se zaoblenými rohy Nicorette invisipatch je velmi diskrétní. Stačí ji aplikovat jen jednou denně a na 16 hodin ti pomůže odolat chuti na cigaretu.

Náplast je speciálně navržena tak, aby dodávala nikotin během dne, kdy jsou tvoje abstinenční příznaky nejhorší. Během noci není přísun nikotinu třeba a nebude tak docházet k narušení spánku. Náplast jednoduše ráno nalepíš a odstraníš večer před spaním.  

Transdermální náplast Nicorette invisipatch ti pomůže aktivně bojovat proti sedmi abstinenčním příznakům odvykání, kterými jsou: chuť na cigaretu, úzkost, podrážděnost, špatná nálada, neklid, špatná koncentrace a zvýšená chuť k jídlu.

 

Hlavní benefity:

  • zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky
  • diskrétní a jednoduché použití
  • dodává nikotin po dobu 16 hodin během dne
  • aplikace 1x denně
  • neaplikuje se během noci, nenarušuje tak spánek
  • 1 balení = léčba na jeden týden

 

Odvykej pomocí náhradní nikotinové terapie

Co je vlastně náhradní nikotinová terapie a jak funguje?  

Náhradní nikotinová terapie funguje tak, že uvolňuje terapeutický nikotin do krevního oběhu v mnohem nižších dávkách než v cigaretě – bez škodlivých chemikálií tabákového kouře, které mohou být zdraví škodlivé. Tímto způsobem ti pomáhá mírnit chuť na cigaretu. Náhradní nikotinová terapie ti poskytne nižší a kontrolovanější dávky nikotinu. Dávka se časem pomalu snižuje, dokud se nikotinu nebudeš moci nadobro vzdát. Ukončení však bude stále vyžadovat tvoji vůli a úsilí.

 

Pro koho je tento produkt na odvykání kouření vhodný?

Transdermální náplast Nicorette invisipatch je určena právě pro tebe, pokud:

  • jsi dospělý pacient
  • hledáš jednoduché a diskrétní řešení, jak přestat kouřit

 

Jak přestat kouřit s transdermální náplastí Nicorette invisipatch?

Začni tím, že si vybereš sílu náplasti podle stupně nikotinové závislosti.

Pokud kouříš 20 a méně cigaret denně, potom je pro tebe vhodné zahájit terapii s náplastí Nicorette®invisipatch v síle 15 mg/16 h. Dále pokračuj na své cestě bez cigaret dle schématu níže:

             Dávkování                                                         Délka léčby
Krok 1   Nicorette invisipatch 15 mg/16 h 1x denně       prvních 8 týdnů – počáteční fáze
Krok 2   Nicorette invisipatch 10 mg/16 h 1x denně       následující 4 týdny
 

Dokonči 12týdenní program náhradní nikotinové terapie, abys zvýšil své šance na úspěch. Převezmi kontrolu nad svým odvykáním s transdermální náplastí Nicorette® invisipatch.

Složení:

Léčivou látkou je nicotinum. Jedna 10mg náplast o ploše 9,0 cm2 obsahuje nicotinum 15,75 mg, jedna 15mg náplast o ploše 13,5 cm2 obsahuje nicotinum 23,62 mg, jedna 25mg náplast o ploše 22,5 cm2 obsahuje nicotinum 39,37 mg. Obsah nikotinu v jedné náplasti je 1,75 mg/cm2 .  Dalšími pomocnými látkami jsou: Vrstva obsahující nikotin: polyethylentereftalátový (PET) film, triacylglyceroly se středně dlouhým řetězcem, bazický butylovaný methakrylátový kopolymer. Akrylátová vrstva: adhezivní akrylátový roztok, hydroxid draselný, sodná sůl kroskarmelózy, aluminium-acetylacetonát. Uvolňovací vložka: polyethylentereftalátový (PET) film, z jedné strany potažený hliníkem, z obou stran potažený silikonem.

 

Vyzkoušej kombinovanou terapii Nicorette®!

Pořád tě zmáhá touha zapálit si? Nezoufej! I v těch nejtěžších chvílích tě Nicorette podrží! Vyzkoušej kombinovanou terapii Nicorette, která během 12 týdnů odvykání zdvojnásobí tvé šance přestat kouřit jednou provždy, ve srovnání s tím, pokud odvykáš pouze s jedním produktem.

Kombinovaná terapie Nicorette je určena všem, kteří odvykají, přesto občas během dne zažívají nezvladatelnou touhu na cigaretu.

 

Jak na to?

Kontroluj touhu na cigaretu po dobu 16 hodin pomocí náplasti, při náhlé a nezvladatelné touze použij 2miligramové žvýkačky Nicorette Gum nebo Nicorette orální sprej.

Nezapomeň si vždy vybrat náplast dle tvého stupně nikotinové závislosti a fáze odvykání, ve které se právě nacházíš.

 

Výzva prvního týdne s Nicorette

Zvažuješ, že přestaneš kouřit? Neváhej a pojď do toho hned! Přestat kouřit je jedna z nejlepších věcí, kterou můžeš pro své zdraví udělat. Víme, že vydržet nekouřit stojí hodně sil a vůle. Proto stojí Nicorette® stále při tobě, kdy to nejvíce potřebuješ. Vyber si ze široké škály možností pro odvykání tu, která ti bude vyhovovat nejvíce. Víš, že pokud vydržíš nekouřit první týden, bude tvoje šance přestat navždy až 9x vyšší?

Zapoj se i ty do naší výzvy a přestaň kouřit jednou provždy. Protože kdy jindy, než teď? Odvykej s Nicorette!

 

Ještě stále váháš, zda-li přestat kouřit?

Pokud tě ani naše výzva 1. týdne nepřesvědčila skoncovat s kouřením jednou provždy, máme pro tebe pár dalších důvodů, proč odvykat s Nicorette právě teď!

 

Zdravotní přínosy

To, že je kouření zdraví škodlivé už dávno víš. S každou další cigaretou vdechuješ až 4000 různých chemických látek, z nichž mnohé jsou jedy a karcinogeny. Kouření může způsobit zdravotní problémy nejen tobě, ale i tvým blízkým. Pasivní kouření může totiž zapříčinit vznik stejných onemocnění, kterými trpí kuřáci. Především děti, které žijí v zakouřených prostorech jsou mnohem náchylnější ke vzniku onemocnění dýchacích cest, vzniku alergií, astmatu, zánětu středního ucha a dalších onemocnění.

Naše tělo je neuvěřitelný stroj a dokáže se s ledasčím vyrovnat. Jen pár dní po zanechání kouření se již začíná zlepšovat chuť a čich a lépe se ti dýchá. Díky tomu se konečně můžeš naplno věnovat aktivitám, které miluješ. Věděl jsi, že po roce nekouření klesá riziko srdečního infarktu až na polovinu? Kvůli tomu přeci stojí za to odvykat

 

Finanční přínosy

Ano, náhradní nikotinová terapie něco stojí, ale je dražší nežli kouření? To je vysoce nepravděpodobné!

Mnoho lidí si ani plně neuvědomuje, kolik je jejich kuřácký zlozvyk stojí. Zkus si schválně spočítat, jaká je tvoje aktuální spotřeba cigaret za jeden měsíc. A co teprve za rok? Když si tuto částku spočítáš, možná ti vyrazí dech. Balení některých výrobků Nicorette může být sice dražší než krabička cigaret, z dlouhodobé perspektivy za ně ale dohromady zaplatíš podstatně méně, než bys zaplatil za cigarety. Náhradní nikotinová terapie Nicorette je navržena tak, aby ti pomohla definitivně se vzdát nikotinu, takže náklady s ní spojené jsou pouze krátkodobé.

Parametry

SUKL název

Nicorette Invisipatch 15mg/16h tdr.emp.7 I

Značka

Farmakoterapeutická skupina

JINÁ LÉČIVA NERVOVÉHO SYSTÉMU

EAN

3574660454369

PDK

2252915

SUKL kód

0136129

ATC

NIKOTIN

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]