Úvod
Volně prodejné léky
Odvykání kouření
Nicorette FreshFruit Gum 2mg léčivá žvýk.guma 30

Nicorette FreshFruit Gum 2mg léčivá žvýk.guma 30

Sleva
Sleva

Nicorette FreshFruit Gum 2mg léčivá žvýk.guma 30

Odvykání kouření

Jak přestat kouřit? Nicorette® FreshFruit Gum 2 mg se svěží příchutí tropického ovoce ti pomůže při odvykání kouření. Díky rychlému nástupu účinku zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky. Neobsahuje cukr. Balení obsahuje 30 kusů. Pomůže ti zbavit se závislosti na cigaretách jednou provždy! Celý popis

Dostupný
Lékarny
304 Kč

243 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Dopřej si svěží příchuť tropického ovoce léčivé žvýkací gumy Nicorette® FreshFruit 2 mg a skoncuj s kouřením natrvalo.

Tato žvýkačka pro odvykání kouření je vyrobena speciální recepturou, která uvolňuje malou terapeutickou dávku nikotinu. Tělo jej pomalu vstřebává, což ti pomůže aktivně bojovat proti sedmi abstinenčním příznakům odvykání, kterými jsou: chuť na cigaretu, úzkost, podrážděnost, špatná nálada, neklid, špatná koncentrace a zvýšená chuť k jídlu.

Nicorette žvýkačka s dvojitým potahem je léčivým přípravkem pro ukončení kouření. Nabízí dlouhotrvající příjemnou chuť, která ti pomůže zvládnout abstinenční příznaky a dává ti možnost žvýkat druhý kus během hodiny, pokud stále cítíš silnou, nezvladatelnou chuť na cigaretu.

2mg nikotinová žvýkačka příchutí tropického ovoce je skvělou náhradou nikotinu, pokud kouříš svou první cigaretu více než 30 minut po probuzení.

Dokonči 12týdenní program náhradní nikotinové terapie, abys zvýšil své šance na úspěch. Převezmi kontrolu nad svým odvykáním s Nicorette FreshFruit Gum.

Hlavní benefity

 • zmírňuje chuť na cigaretu, pomáhá zvládnout abstinenční příznaky
 • rychlý nástup účinku
 • dovoluje postupné snižování dodávané dávky nikotinu
 • neobsahuje cukr

Odvykej pomocí náhradní nikotinové terapie

Co je vlastně náhradní nikotinová terapie a jak funguje? 

Náhradní nikotinová terapie funguje tak, že uvolňuje terapeutický nikotin do krevního oběhu v mnohem nižších dávkách než v cigaretě – bez škodlivých chemikálií tabákového kouře, které mohou být zdraví škodlivé. Tímto způsobem ti pomáhá mírnit chuť na cigaretu. Náhradní nikotinová terapie ti poskytne nižší a kontrolovanější dávky nikotinu. Dávka se časem pomalu snižuje, dokud se nikotinu nebudeš moci nadobro vzdát. Ukončení však bude stále vyžadovat tvoji vůli a úsilí.

 

Pro koho je tento produkt na odvykání kouření vhodný?

Léčivé žvýkací gumy Nicorette FreshFruit Gum 2 mg jsou pro tebe ideálním přípravkem pokud:

 • Jsi dospělý kuřák starší 18 let.
 • Jsi slabší kuřák a vykouříš méně než 20 cigaret denně.
 • Kouříš svou první cigaretu více než 30 minut po probuzení.

Jak přestat kouřit s léčivými žvýkacími gumami Nicorette?

 1. Začni tím, že si vybereš sílu žvýkaček podle stupně nikotinové závislosti.
 2. Nejdříve pomalu žvýkej několik vteřin a následně udělej přestávku.
 3. Po přestávce žvýkej znovu 10x a pak přesuň žvýkačku na 1 nebo 2 minuty pod jazyk nebo k tvářím.
 4. Žvýkej znovu 10x a pak ponech žvýkačku opět odpočinout.
 5. Žvýkej takto půl hodiny.

 

Složení

Nicorette FreshFruit Gum 2 mg:

Jedna léčivá žvýkací guma obsahuje nicotinum 2 mg (ve formě nicotini resinas 10 mg). Pomocná látka se známým účinkem: butylhydroxytoluen.

Seznam pomocných látek: jádro: základ žvýkací gumy s antioxidantem (obsahuje butylhydroxytoluen E 321), xylitol, silice máty peprné, uhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, draselná sůl acesulfamu, levomenthol, lehký oxid hořečnatý, mastek. Vnitřní potahová vrstva: ovocné aroma v prášku, čištěná voda, polysorbát 80, hypromelóza, sukralóza. Vnější potahová vrstva: xylitol, arabská klovatina usušená rozprášením, oxid titaničitý (E 171), karnaubský vosk, čištěná voda, ovocné aroma v prášku.

Vyzkoušej kombinovanou terapii Nicorette!

Pořád tě zmáhá touha zapálit si? Nezoufej! I v těch nejtěžších chvílích tě Nicorette podrží! Vyzkoušej kombinovanou terapii Nicorette, která během 12 týdnů odvykání zdvojnásobí tvé šance přestat kouřit jednou provždy, ve srovnání s tím, pokud odvykáš pouze s jedním produktem.

Kombinovaná terapie Nicorette je určena všem, kteří odvykají, přesto občas během dne zažívají nezvladatelnou touhu na cigaretu.

 

Jak na to?

Kontroluj touhu na cigaretu po dobu 16 hodin pomocí náplasti, při náhlé a nezvladatelné touze použij 2miligramové žvýkačky Nicorette Gum nebo Nicorette orální sprej.

Nezapomeň si vždy vybrat náplast dle tvého stupně nikotinové závislosti a fáze odvykání, ve které se právě nacházíš.

 

Výzva prvního týdne s Nicorette

Zvažuješ, že přestaneš kouřit? Neváhej a pojď do toho hned! Přestat kouřit je jedna z nejlepších věcí, kterou můžeš pro své zdraví udělat. Víme, že vydržet nekouřit stojí hodně sil a vůle. Proto stojí Nicorette stále při tobě, kdy to nejvíce potřebuješ. Vyber si ze široké škály možností pro odvykání tu, která ti bude vyhovovat nejvíce. Víš, že pokud vydržíš nekouřit první týden, bude tvoje šance přestat navždy až 9x vyšší?

Zapoj se i ty do naší výzvy a přestaň kouřit jednou provždy. Protože kdy jindy, než teď? Odvykej s Nicorette!

 

Ještě stále váháš, zda-li přestat kouřit?

Pokud tě ani naše výzva 1. týdne nepřesvědčila skoncovat s kouřením jednou provždy, máme pro tebe pár dalších důvodů, proč odvykat s Nicorette právě teď!

 

Zdravotní přínosy

To, že je kouření zdraví škodlivé už dávno víš. S každou další cigaretou vdechuješ až 4000 různých chemických látek, z nichž mnohé jsou jedy a karcinogeny. Kouření může způsobit zdravotní problémy nejen tobě, ale i tvým blízkým. Pasivní kouření může totiž zapříčinit vznik stejných onemocnění, kterými trpí kuřáci. Především děti, které žijí v zakouřených prostorech jsou mnohem náchylnější ke vzniku onemocnění dýchacích cest, vzniku alergií, astmatu, zánětu středního ucha a dalších onemocnění.

Naše tělo je neuvěřitelný stroj a dokáže se s ledasčím vyrovnat. Jen pár dní po zanechání kouření se již začíná zlepšovat chuť a čich a lépe se ti dýchá. Díky tomu se konečně můžeš naplno věnovat aktivitám, které miluješ. Věděl jsi, že po roce nekouření klesá riziko srdečního infarktu až na polovinu? Kvůli tomu přeci stojí za to odvykat

 

Finanční přínosy

Ano, náhradní nikotinová terapie něco stojí, ale je dražší nežli kouření? To je vysoce nepravděpodobné!

Mnoho lidí si ani plně neuvědomuje, kolik je jejich kuřácký zlozvyk stojí. Zkus si schválně spočítat, jaká je tvoje aktuální spotřeba cigaret za jeden měsíc. A co teprve za rok? Když si tuto částku spočítáš, možná ti vyrazí dech. Balení některých výrobků Nicorette může být sice dražší než krabička cigaret, z dlouhodobé perspektivy za ně ale dohromady zaplatíš podstatně méně, než bys zaplatil za cigarety. Náhradní nikotinová terapie Nicorette je navržena tak, aby ti pomohla definitivně se vzdát nikotinu, takže náklady s ní spojené jsou pouze krátkodobé.

Parametry

Značka

PDK

3574660514261

SUKL kód

0122282

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]