Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Tělová dermokosmetika
Mléka
NEOSTRATA Resurface Lotion Plus 200ml

NEOSTRATA Resurface Lotion Plus 200ml

NEOSTRATA Resurface Lotion Plus 200ml

Mléka

Silné vyhlazující mléko na obličej i tělo
Celý popis

Dostupný
Lékarny

1 011 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Toto zvláčňující mléko viditelně snižuje známky stárnutí pokožky. Mléko obsahuje kyselinu glykolovou, která obnovuje svrchní vrstvu pokožky, vyhlazuje její texturu, zvyšuje hydrataci a pevnost, redukuje vzhled jemných linek a vrásek, sjednocuje její odstín. Mléko napomáhá s regenerací pokožky, omezuje drsnost a suchost kůže. Přípravek je vhodný pro všechny typy pokožky. Výsledkem pravidelné aplikace je vyhlazená, hydratovaná a omlazená kůže.     
 

Použití: Nanášejte mléko na obličej, ruce nebo tělo 1x denně, ideálně večer, po dobu 2 týdnů. Při dobré snášenlivosti navyšte aplikaci přípravku na 2x denně. Jemně mléko vtírejte do čisté pokožky, dokud se zcela nevstřebá.  
 

Upozornění: Tento produkt obsahuje alfa hydroxykyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost pokožky na sluneční záření. V případě pobytu na slunci tedy po aplikaci přípravku použijte krém s ochranným slunečním faktorem a vyhýbejte se přímému slunci. Přípravek není vhodný pro osoby s přecitlivělostí na kyselinu glykolovou.  Krém je určený pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby nevnikl do očí. Při zasažení očí přípravek důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte jeho používání. Uchovávejte krém mimo dosah dětí. V případě jeho požití vyhledejte lékařskou pomoc.   

Parametry

SUKL název

NEOSTRATA Resurface Lotion Plus 200ml

Značka

Výrobce

EAN

732013301552

PDK

3983666

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]