Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Pleťové krémy
NEOSTRATA Glycolic Renewal Smoothing Cream 40 g

NEOSTRATA Glycolic Renewal Smoothing Cream 40 g

NEOSTRATA Glycolic Renewal Smoothing Cream 40 g

Pleťové krémy

Noční vyhlazující krém
Celý popis

Dostupný
Lékarny

872 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Jedná se o noční krém, který slouží k celkovému omlazení pleti. Výrazně pleť vyhlazuje a obnovuje díky účinné kombinaci alfa hydroxykyselin (10 % ). Dostatečnou hydrataci zajišťuje pokožce kyselina glykolová, která zároveň pleti dodává objem, vyhlazuje její texturu, snižuje vzhled rozšířených pórů, vyplňuje jemné linky a vrásky a optimalizuje pH pleti. Kyselina citronová pak zejména omezuje projevy stárnutí pleti.  Krém je vhodný především pro normální a mastnou pleť. Výsledkem pravidelné aplikace krému je viditelná obnova a vyhlazení pleti.  
 

Použití: Aplikujte krém na vyčištěnou pleť v obličeji i na krku jednou denně, ideálně večer.  
 

Upozornění: Tento produkt obsahuje alfa hydroxykyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost pokožky na sluneční záření. V případě pobytu na slunci tedy po aplikaci tohoto produktu použijte také krém s ochranným slunečním faktorem a vyhýbejte se přímému slunci. Krém je určený pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby nevnikl do očí. Při zasažení očí přípravek důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte jeho používání. Uchovávejte krém mimo dosah dětí. V případě jeho požití vyhledejte lékařskou pomoc.

Parametry

Značka

PDK

732013088880

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]