Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Pleťové krémy
NEOSTRATA Bionic Face Cream 40g

NEOSTRATA Bionic Face Cream 40g

NEOSTRATA Bionic Face Cream 40g

Pleťové krémy

Univerzální zvláčňující a zklidňující krém
Celý popis

Nedostupný
Lékarny

1 011 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Tento jemný krém je určený pro denní i noční péči o pleť. Intenzivně hydratuje pokožku, zklidňuje případné projevy zarudnutí a oživuje její unavený vzhled. Je ideálním doplňkem k péči o pleť po chemickém peelingu, mikrodermabrazi, neablativním laserovém ošetření pleti nebo se doporučuje například při léčbě retinoidy. 

Obsahuje 12 % polyhydroxykyselin (PHA), které zvyšují hydrataci a pružnost pokožky, stahují rozšířené póry a regenerují pokožku poškozenou vlivem slunečního záření. Výsledkem pravidelné aplikace krému je intenzivní hydratace pleti, vyhlazenější textura a celková revitalizace pokožky. Krém je nekomedogenní (nezanáší póry) a bez parfemace. Je ideální pro suchou a citlivou pleť.  
 

Použití: Aplikujte krém na vyčištěnou pleť v obličeji, na krku i v dekoltu 2x denně, ráno a večer.  
 

Upozornění: Krém je určený pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby nevnikl do očí. Při zasažení očí krém důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte jeho používání. Uchovávejte krém mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc.

Parametry

Značka

PDK

732013088897

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]