Úvod
Doplňky stravy
Močové cesty
NatureVia UroPerfect Manóza Rapid 10 sáčků

NatureVia UroPerfect Manóza Rapid 10 sáčků

NatureVia UroPerfect Manóza Rapid 10 sáčků

Močové cesty

Přípravek s rychlým a spolehlivým účinkem při nepohodlí v močových cestách.
Celý popis

Dostupný
Lékarny

199 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

UroPerfect Manóza RAPID je přípravek s rychlým a spolehlivým účinkem při nepohodlí v Přípravek s rychlým a spolehlivým účinkem při nepohodlí v močových cestách.

Spojení síly vysoké dávky D-Manózy, koncentrovaného brusinkového extraktu s garantovaným obsahem proanthokyanidinů a zlatobýlu, který podporuje:

# zdraví močových cest a měchýře
# zvýšení vylučování moči a tím pomáhá k vyplachování a pročištění močových cest
Obohaceno o vitamin D, který podpoří imunitní systém.

PROČ DOPORUČIT?
SPOJENÁ SÍLA přírodních složek:

Vysoce koncentrované složky D-Manóza  a kanadské brusinky (proantokyanidiny PAC)  po požití přecházejí do krve a odtud pak ledvinami do moče, která vyplachuje močový měchýř a trubici.

D-Manóza
# přírodní monosacharid přítomný přirozeně v organismu, v přírodě jej najdeme v malém množství v různých druzích ovoce a např.i v brusinkách.
# v močových cestách D-mannóza obalí bakterie, které zde poté nemohou ulpívat a spolu s močí se odplaví
# nevstřebává se a po požití se v nezměněné formě vylučuje ledvinami do moči
# dostatečný pitný režim napomáhá vyplavování bakterií

Jelikož efekt D-Manózy je relativně krátký a rychle je vylučována z těla ven, je výhodná kombinace s brusinkovým extraktem s postupným uvolňováním aktivních látek.

Brusinka kanadská (Vaccinium macrocarpon, Klikva velkoplodá)
Cran-Max®  koncentrovaný extrakt nejvyšší kvality
# Vysoký obsah proantokyanidinů ( PAC)
# postupné uvolňování aktivních látek (až 16 hodin)- důležité pro jejich dokonalé vstřebání a prodloužené působení hlavně přes noc (technologie BioShield®).

Zlatobýl obecný
# udržuje správnou funkci močového měchýře a dolních močových cest
# přispívá ke zvýšení vylučování moči a tím pomáhá k vyplachování močových cest.

Vitamin D
# přispívá ke správné funkci imunitního systémumočových cestách. Optimální kombinace D-manózy, koncentrovaného brusinkového extraktu a zlatobýlu, který podporuje zdraví močových cest a měchýře. S vitaminem D.

Složení: d-manóza, kanadská brusinka(klikva velkoplodá) extrakt, regulátor kyselosti ( kyselina citronová), zlatobýl extrakt, protispékavá látka (oxid křemičitý), aroma (brusinka), cholecalciferol

Dávkování: Užívejte UroPerfect, jakmile se objeví první pocity nepohodlí při močení podle schématuObsah sáčku nasypte do sklenice studené nebo teplé vody a promíchejte. Dbejte na dostatečný příjem tekutin.

Děti od 3 do 6 let mohou užívat v poloviční dávce.

Tento produkt obsahuje Cran-Max®, registrovanou ochrannou známku Bio-Nutra™ Technologies a je licencovaný U.S. patentem: 6,231,866 & 6,440, 467

Upozornění: Není určeno pro děti do 3let. Mohou užívat i ženy v období těhotenství a kojení, užívání je však vhodné konzultovat s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě 15-25°C.

Parametry

SUKL název

NatureVia UroPerfect Manóza Rapid 10 sáčků

Značka

EAN

8594187090838

PDK

3941052

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]