Úvod
Volně prodejné léky
Vitamíny a minerály
Milgamma por.tbl.obd.20

Milgamma por.tbl.obd.20

Milgamma por.tbl.obd.20

Vitamíny a minerály

Volně prodejný lék milgamma obsahuje účinnou dvojkombinaci vysokých dávek vitaminů benfotiamin (B1) a B12, které vyživují poškozené nervy zad, a tak pomáhají léčit samotnou příčinu bolesti zad.* Celý popis

Dostupný
Lékarny

291 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Popis produktu:

Volně prodejný lék milgamma obsahuje účinnou dvojkombinaci vysokých dávek vitaminů benfotiamin (B1) a B12, které vyživují poškozené nervy zad, a tak pomáhají léčit samotnou příčinu bolesti zad.* Tyto vitaminy skupiny B mají příznivé účinky na metabolické a degenerativní onemocnění nervů a pohybového systému. Lék milgamma je volně prodejný lék, koupíte jej tedy i bez lékařského předpisu.

Účinné složení:

Lék milgamma tbl obsahuje účinnou dvojkombinaci vysokých dávek vitaminů benfotiamin (B1) a B12, které vyživují poškozené nervy zad, a tak pomáhají léčit samotnou příčinu bolesti zad.*

1 tableta léku milgamma obsahuje 50 mg benfotiaminu (B1) a 0,25 mg kobalaminu (B12). Tyto vitaminy skupiny B mají příznivé účinky na metabolické a degenerativní onemocnění nervů a pohybového systému. Při vysokém dávkování mají analgetické a regenerační účinky, kterých lze dosáhnout při léčbě s lékem milgamma. Lék milgamma je volně prodejný lék, koupíte ho tedy i bez lékařského předpisu. Benfotiamin je speciální, výhodnější, v tucích rozpustná forma vitaminu B1.

* Bolest zad způsobená zánětlivým nebo mechanickým poškozením (radikulární syndrom) periferních nervů a kořenů.

Jak užívat lék milgamma:

Pokud lékař neurčí jinak, je obvyklá terapeutická dávka 1 tableta 3x denně. Profylakticky, v lehčích případech a při velmi kladné reakci na léčbu je možné užívat 1–2 tablety denně. Tablety se užívají celé, nerozkousané, po jídle a zapíjejí se tekutinou. Milgamma se používá na léčbu dospělých pacientů. Tento přípravek lze užívat v těhotenství i během kojení.

Před použitím přípravku se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem a pečlivě si prosím přečtěte informaci pro uživatele!

Parametry

PDK

4030674000019

SUKL kód

0042475

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]