Úvod
Volně prodejné léky
Vitamíny a minerály
Milgamma N por.cps.mol.50

Milgamma N por.cps.mol.50

Milgamma N por.cps.mol.50

Vitamíny a minerály

Volně prodejný lék milgamma N obsahuje účinnou trojkombinaci vysokých dávek vitaminů benfotiamin (B1), B6 a B12, které vyživují poškozené nervy zad, a tak pomáhají léčit samotnou příčinu bolesti zad.* Celý popis

Dostupný
Lékarny

389 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Popis produktu:

Volně prodejný lék milgamma N obsahuje účinnou trojkombinaci vysokých dávek vitaminů benfotiamin (B1), B6 a B12, které vyživují poškozené nervy zad, a tak pomáhají léčit samotnou příčinu bolesti zad.* Tyto vitaminy skupiny B mají příznivé účinky na metabolické a degenerativní onemocnění nervů a pohybového systému. Lék milgamma N je volně prodejný lék, koupíte jej tedy i bez lékařského předpisu.

Účinné složení:

Lék milgamma N cps obsahuje účinnou trojkombinaci vysokých dávek vitaminů benfotiamin (B1), B6 a B12, které vyživují poškozené nervy zad, a tak pomáhají léčit samotnou příčinu bolesti zad.*

1 kapsle léku milgamma N obsahuje 40 mg benfotiaminu (B1), 90 mg pyridoxinu (B6) a 0,25 mg kobalaminu (B12). Tyto vitaminy skupiny B mají příznivé účinky na metabolické a degenerativní onemocnění nervů a pohybového systému. Při vysokém dávkování mají analgetické a regenerační účinky, kterých lze dosáhnout při léčbě s lékem milgamma N. Lék milgamma N je volně prodejný lék, koupíte ho tedy i bez lékařského předpisu. Benfotiamin je speciální, výhodnější, v tucích rozpustná forma vitaminu B1.

* Bolest zad způsobená zánětlivým nebo mechanickým poškozením (radikulární syndrom) periferních nervů a kořenů.

Jak užívat lék milgamma N:

Pokud lékař neurčí jinak, je obvyklá terapeutická dávka 1 tobolka 3x denně. Profylakticky, v lehčích případech a při velmi kladné reakci na léčbu je možné užívat 1–2 tobolky denně. Tobolky se užívají celé, nerozkousané, po jídle a zapíjejí se tekutinou. Milgamma N se používá na léčbu dospělých pacientů.

Lék na vnitřní použití. Pečlivě si přečtěte příbalovou informaci. O použití léku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Více informací na www.sukl.cz.

Parametry

PDK

4030674000071

SUKL kód

0013816

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]