Úvod
Doplňky stravy
Únava
Magne B6 Balance B9 powd. stick 20

Magne B6 Balance B9 powd. stick 20

Magne B6 Balance B9 powd. stick 20

Únava

Magne B6 Forte Active obsahuje hořčík, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B9 podporuje normální psychickou činnost, jako je paměť, koncentrace a odolnost vůči stresu. Celý popis

Dostupný
Lékarny

156 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Doplňte hořčík příjemným způsobem a bez zapíjení! Doplněk stravy s hořčíkem a vitaminy B6 a B9 Magne B6 Forte Active má formu rychle rozpustných granulí – stačí nasypat na jazyk a není je třeba zapíjet. Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B9 podporuje normální psychickou činnost, jako je paměť, koncentrace a odolnost vůči stresu. Se sladidlem na bázi rostliny Stevie.

Aktivní látky v přípravku Magne B6 Forte Active

  • hořčík a vitaminy B6 a B9 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitamin B9 podporuje normální psychickou činnost, jako je paměť, koncentrace a odolnost vůči stresu
  • hořčík podporuje normální činnost svalů a přispívá k elektrolytické rovnováze

Dávkování
Děti 6-13 let: 1 sáček denně. Dospělí a dospívající od 14 let: 2 sáčky denně. Obsah sáčku vysypte přímo na jazyk. Není potřeba zapíjet vodou. 

Složení
Hořčík (hořečnaté soli kyseliny citrónové), Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), plnidla (xylitol, maltitol), hořčík (oxid hořečnatý), kyselina citrónová, regulátor kyselosti (uhličitan vápenatý), zahušťovadlo (sodná sůl karboxymethylcelulosy, celulózová guma), aroma citrónové, sladidlo (steviol-glykosidy), protispékavá látka (střední nasycené triacylglyceroly), Vitamin B9 (kyselina pteroylmonoglutamová) a aroma.

Upozornění
Doplněk stravy se sladidly. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry

SUKL název

Magne B6 Forte Active 20 sáčků

EAN

8595116522475

PDK

3375384

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]