Úvod
Zdravá strava, čaje a bylinky
Nápoje
LEORS Sirup klidný spánek 250ml

LEORS Sirup klidný spánek 250ml

LEORS Sirup klidný spánek 250ml

Nápoje

Funkční sirup s tradiční recepturou a s 42% aktivní bylinné složky pro zklidnění a nerušený spánek. Celý popis

Dostupný
Lékarny

105 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

POPIS
Funkční sirup s tradiční recepturou a s 42% aktivní bylinné složky pro zklidnění a nerušený spánek. KOZLÍK se užívá při nespavosti, stresech a nervovém podráždění. CHMEL má pozitivní vliv na nervovou soustavu a na kvalitu spánku. MÁTA peprná přispívá k relaxaci. TŘEZALKA uklidní vaši mysl. MEDUŇKA přináší zklidnění a napomáhá dobrému usínání a
HEŘMÁNEK, osvědčený pomocník našich babiček, napomáhá relaxaci a zdravému spánku.

PŘÍPRAVA
Před použitím protřepejte.

 
DÁVKOVÁNÍ
1 čajová lžička (5 ml) 3-5x denně, užívejte zředěné vodou. Nepřekračujte uvedené dávkování.

UPOZORNĚNÍ
Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace (obsahuje třezalku). Vzhledem k obsahu třezalky může snižovat účinky orální antikoncepce. Pokud užíváte léky proti epilepsii, léky proti HIV, inhibitory zpětného vychytávání serotoninu nebo antimigrenika, poraďte se o vhodnosti užívání s Vaším lékařem. Neužívejte dlouhodobě. Výrobek není náhradou pestré stravy. Skladovat v suchu a temnu, chránit před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v zavřené lahvi v lednici a spotřebujte do 2 týdnů. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu. Příchuť, vůně a barva se mohou lišit v závislosti na použité šarži surovin.

SLOŽENÍ: Cukr 57,98 %, vodný výluh z natě máty peprné (Menthae pip. herba) 8,4 %, natě třezalky (Hyperici herba) 7,6 %, natě meduňky (Melissae herba) 7,1 %, květu heřmánku (Matricariae flos) 6,7 %, chmelové šištice (Lupuli flos) 6,7 % a kořene kozlíku (Valerianae radix) 5,5 %, kyselina citrónová 0,02 %.

Parametry

SUKL název

LEROS Sirup klidný spánek 250ml

Značka

EAN

8594740550717

PDK

4875804

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]