Úvod
💥 Akce a slevy
150 Kč sleva La Roche-Posay Anthelios, VICHY Capital soleil
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Fluid děti SPF50+50ml

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Fluid děti SPF50+50ml

Dárek
-381583760
Sleva
Sleva

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Fluid děti SPF50+50ml

150 Kč sleva La Roche-Posay Anthelios, VICHY Capital soleil

Fluid La Roche-Posay Anthelios Dermo-pediatrics SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Díky šetrnému složení vyhovuje dětské pokožce.

Celý popis

Dostupný
Lékarny
498 Kč

348 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Fluid La Roche-Posay Anthelios Dermo-pediatrics SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Díky svému šetrnému složení je ideální pro citlivou dětskou pokožku. Chrání pokožku před vnějšími vlivy a udržuje ji vláčnou a hydratovanou. Neštípe v očích. Disponuje vysokou odolností vůči vodě, potu a písku. Testován pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • ideální na citlivou dětskou pokožku
  • dermatologicky testován

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je fluid voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Vyhněte se oblasti kolem očí. Při zasažení očí je ihned důkladně vypláchněte. Zabraňte kontaktu s textiliemi. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Používejte ochranný oděv a pokrývku hlavy. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.

Parametry

SUKL název

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Fluid děti SPF50+50ml

Značka

EAN

3337875886307

PDK

5107389

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]