Úvod
Doplňky stravy
Paměť
KOGNIVEL PharmaSuisse tbl.20

KOGNIVEL PharmaSuisse tbl.20

KOGNIVEL PharmaSuisse tbl.20

Paměť

Tablety s obsahem fosfatidylserinu, citikolinu a vitaminu B6, který je důležitý pro správnou funkci nervového systému a správnou psychickou činnost. Celý popis

Dostupný
Lékarny

339 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Psychika a paměť. Přípravek KOGNIVEL obsahuje vysoce koncentrovanou formu fosfatidylserinu (MemreePSTM-50P), čistou formu citikolinu (Cognizin) a vitamin B6. Přípravek doporučujeme studentům, manažerům, starším lidem a všem, jejichž psychika “nestíhá“.

MemreePSTM-50P se získává ze sóji a je bohatým zdrojem fosfolipidu fosfatidylserinu. Ten se nachází ve vysoké koncentraci v mozkových buňkách a je stavebním prvkem neuronových membrán. S přibývajícím věkem se jeho množství v buňkách snižuje. Hlavním potravinovým zdrojem fosfatidylserinu jsou mléčné výrobky a vnitřnosti zvířat.

Cognizin je patentovaná forma vysoce čistého citikolinu, který se nachází v každé buňce lidského těla. Nejbohatším potravinovým zdrojem citikolinu jsou játra a mozek.

Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti organismu a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Dávkování
Užívejte 1 tabletu denně.

Složení
MemreePSTM-50P – sójové fosfolipidy 150 mg (z toho: fosfatidylserin 75 mg), Cognizin - citikolin 125 mg, vitamin B6 1,4 mg v jedné tabletě.

Stabilizátory: mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát; MemreePS-50P – fosfatidylserin ze sójových fosfolipidů; Cognizin - citikolin; protispékavé látky: mono a diglyceridy mastných kyselin, oxid křemičitý, stearan hořečnatý (rostlinný); potahové látky: hydroxypropylmethylcelulóza a celulóza (emulsifikátory), kyselina stearová (protispékavá látka); pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).

Upozornění
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Parametry

SUKL název

KOGNIVEL PharmaSuisse tbl.20

EAN

8594158170071

PDK

3123099

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]