Úvod
Volně prodejné léky
Bolest a teplota
Bolest hlavy a migréna
Ibalgin 400mg tbl.flm.48

Ibalgin 400mg tbl.flm.48

Ibalgin 400mg tbl.flm.48

Bolest hlavy a migréna

Přípravek Ibalgin 400 se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání, jako je pohmoždění a podvrtnutí. Čtěte pozorně příbalový leták. Celý popis

Dostupný
Lékarny

118 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Přípravek Ibalgin 400 se používá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, bolestech po operaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání, jako je pohmoždění a podvrtnutí, dále při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.

Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.
Ibalgin 400 je volně prodejný lék k vnitřnímu užití.

Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Dávkování:
Dospělí a dospívající nad 12 let užívají obvykle 1 potahovanou tabletu Ibalgin 3krát denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 potahované tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny.

Pokud se Vaše příznaky při léčbě přípravkem Ibalgin zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů v případě horečky a do 5 dnů v případě bolesti, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní (dospělí) a déle než 3 dny (dospívající).

Těhotné ženy mohou v prvním a druhém trimestru těhotenství užívat přípravek pouze na výslovné doporučení lékaře. Přípravek se nesmí podávat v třetím trimestru těhotenství.

Pokud kojíte, poraďte se před užíváním přípravku Ibalgin® 400 s lékařem. Ibuprofen považován za lék první volby k léčbě bolesti a příznaků zánětu u kojících matek, zejména při krátkodobém použití.

Složení:
Účinná látka: Ibuprofenum.

Složení: Mikrokrystalická celulosa; Kukuřičný škrob; Sodná sůl kroskarmelosy; Magnesium stearát; Koloidní hydratovaný oxid křemičitý; Hypromelosa 2910/3; Makrogol 6000; Mastek; Oxid titaničitý; Sodná sůl erythrosinu; Simetikonová emulze SE 4

Upozornění: Určeno pro dospělé a děti od 12 let. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Registrovaný léčivý přípravek

Parametry

SUKL název

Ibalgin 400mg tbl.flm.48

Výrobce

Farmakoterapeutická skupina

PROTIZÁNĚTLIVÁ A PROTIREVMATICKÁ LÉČIVA

EAN

3664798033953

PDK

4594017

SUKL kód

0254301

ATC

IBUPROFEN

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]