Úvod
Zdravotnické potřeby
Náplasti, obvazy a krytí
Herbacos VERAL hot hřejivá náplast 2ks

Herbacos VERAL hot hřejivá náplast 2ks

Herbacos VERAL hot hřejivá náplast 2ks

Náplasti, obvazy a krytí

VERAL HOT - hřejivá náplast je přírodním zdrojem tepla, které je rychle a snadno použitelné pro osobní potřebu. VERAL HOT - hřejivá náplast se používá k úlevě od bolesti a hlubokou svalovou relaxaci při bolesti svalů, zad, krku a ramen. Celý popis

Dostupný
Lékarny

97 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Věk užívání: Od 18 roku.

Termoterapie je indikována při poúrazových a chronických poraněních, bolesti zad, ischiasu, bolesti svalů způsobených kontrakcí nebo křečí, při bolesti svalů a ztuhlých kloubech revmatického původu. Poskytuje úlevu od bolestí kloubů, svalů a menstruačních bolestí. Náplast je určena pouze pro vnější použití. Je určena pouze pro jedno použití.

VERAL HOT HŘEJIVÁ NÁPLAST je zdravotnický prostředek na vnější použítí. Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Složení: železný prášek, voda, aktivní uhlí, vodu absorbující polymer, trifosforečnan sodný, chlorid sodný, hydrogensiřičitan sodný, vermikulit, dřevěný prášek.

Parametry

SUKL název

Herbacos VERAL hot hřejivá náplast 2ks

Značka

EAN

8594002951108

PDK

2918515

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]