Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Na opalování
HELIOCARE 360° Mineral Tolerance fluid SPF50 50ml

HELIOCARE 360° Mineral Tolerance fluid SPF50 50ml

HELIOCARE 360° Mineral Tolerance fluid SPF50 50ml

Na opalování

Minerální opalovací krém pro citlivou pleť
Celý popis

Dostupný
Lékarny

571 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Tento opalovací krém byl vyvinutý speciálně pro citlivou a intolerantní pleť se sklony k alergiím a ekzémům. Obsahuje ze 100 % pouze minerální filtry, které citlivá pokožka prokazatelně mnohem snadněji snáší a přijímá. Krém obsahuje patentovaný přírodní filtr Fernblock®, který je bohatý na výtažky ze vzácné tropické kapradiny, zeleného čaje, vitaminy C i E a řadu dalších antioxidantů. Pokožce nabízí ochranu před komplexním spektrem slunečního záření (UVA/UVB, infračerveným a viditelným světlem) a splňuje tak nejvyšší standardy její ochrany před slunečním zářením. 

Přípravek svým složením navíc neutralizuje škodlivé volné radikály a obnovuje sluncem poškozenou pokožku. Jeho mimořádně jemná textura se snadno roztírá a rychle vstřebává. Nezanechává na kůži nepříjemný bílý film. Je hypoalergenní, nekomedogenní, voděodolný, neparfemovaný a bez parabenů.  
 

Použití: Před použitím krém protřepejte. Aplikujte ho rovnoměrně a dostatečně před vystavením kůže slunečnímu záření. Aplikaci opakujte zejména po koupání a kvůli nadměrnému pocení. 
 

Upozornění: Pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Vyhněte se přímému slunečnímu záření v době jeho nejvyšší intenzity.        

Parametry

SUKL název

HELIOCARE 360° Mineral Tolerance fluid SPF50 50ml

Značka

EAN

8470001847607

PDK

4585593

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]