Úvod
Péče o matku a dítě
Dětská výživa
Dětské kaše
Hami Mléčná kaše na dobrou noc krupicová banánová s broskví 210 g

Hami Mléčná kaše na dobrou noc krupicová banánová s broskví 210 g

Hami Mléčná kaše na dobrou noc krupicová banánová s broskví 210 g

Dětské kaše

Hami Kaše na dobrou noc krupicová banánová s broskví mléčná je obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce věku. Potravina pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

99 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Zasyťte svého malého strávníka, aby měl celou noc v bříšku pohodičku. Vyzkoušejte Hami obilno-mléčnou kaši pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce (vždy dle doporučení pediatra). Hami Mléčná kaše na dobrou noc obsahuje mléko přizpůsobené pro malá bříška a kvalitní a přísně kontrolované obilniny dochucené ovocem. Skvěle chutná a dobře se rozpouští. Navíc je bez palmového tuku a přidaného cukru*. 

Hlavní vlastnosti:

  • mléčná kaše krupicová s banánem a broskvemi
  • pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • bez přidaného cukru*

Složení

Pšeničná krupice 18,9 %, pšeničná mouka 18,9 %, sušené odtučněné mléko 25,3 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), banánové vločky 7 %, broskvové vločky (sušené broskve, rýžová mouka) 1 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), vitamíny (kyselina L-askorbová - vit. C, DL-α-tokoferylacetát - vit. E, retinylacetát - vit. A, cholekalciferol - vit. D, D-biotin, thiamin mononitrát - vit. B1, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6).Může obsahovat stopy hořčice.Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Použití

Jedna porce kaše denně jako součást pestré a vyvážené stravy děťátka.

Upozornění

Potravina má být součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Potravina pro zvláštní výživu. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte.

Parametry

SUKL název

Hami Ml.kaše na dobrou noc krup.ban.bros.210g 6M+

Značka

Výrobce

EAN

5900852064029

PDK

4926110

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]